Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Spāriņu kalns, viesu namsJumurdas muiža, viesnīca

Lieliska atpūta no pilsētas trokšņiem un steigas


Limbažu tūrisma informācijas centrs
Ieteikt:

Atpūtas kompleksa „Avoti” piedāvājumā vairāki jaunumi!
Šajā vasarā atpūtas kompleksā „Avoti” papildināts piedāvāto aktivitāšu klāsts ar jaunām iespējam, padomājot gan par mazajiem, gan lielajiem apmeklētājiem

Lielākais jaunums šobrīd ir „Klinšu siena”, kas jau pilnā gatavībā gaida kāpējus. Tā ir deviņus metrus augsta, un uz tās ir piecas dažādas sarežģītības trases – trīs iesācēju un divas meistaru trases (secīgi: dzeltenā, zaļā, melnā, sarkanā un zilā). Turklāt abās sarežģītajās trasēs atrodas mīnusa jeb negatīvais leņķis, kas ir gandrīz četru metru garumā. Tas ir viens no garākajiem negatīvajiem leņķiem Vidzemē (neskaitot Rīgu). Lai kāpšana būtu ērtāka, „Avoti” piedāvā pilnu aprīkojumu – virves, drošināšanas sistēmas, klinšu kāpšanas apavus un, protams, instruktoru. Šobrīd tiek veidota arī garderobe, lai kāpējiem būtu pilnvērtīgs komforts gan pirms, gan pēc klinšu kāpšanas. Kā jau lielākā daļa no visiem citiem projektiem, arī šis tapis ar Eiropas struktūrfondu atbalstu.

Veidojot sienu, tika piesaistīts Valmieras Klinšu kāpšanas klubs, kura biedri „Avotu” ideju atbalstīja un palīdzēja ar trašu izveidi. No viņu vidus nāk arī instruktori, kas apmācīs apmeklētājus. Kā stāsta Kristaps: „Mums ir tā – viss piedāvājums vairāk vai mazāk ir „pa zemi”, tāpēc, papildinot to, kas mums jau ir, gribējās kaut ko mazliet augstāku. Izveidojām klinšu sienu! Gribu vērst uzmanību uz to, ka instruktora palīdzība ir ļoti svarīga vismaz pirmās trīs reizes, lai saprastu, kā jākāpj, lai nav tā – uzkāpjot augšā, nezina, kā tikt lejā. Turklāt bez priekšzināšanām mēs uz sienas nemaz nelaižam.” „Klinšu sienu” varēs izmantot dažādi – nākt individuāli, pielietojot gan savu, gan atpūtas kompleksa ekipējumu un var nākt arī grupās, rīkojot, piemēram, korporatīvos pasākumus. Cenas: personām ar priekšzināšanām un personīgo ekipējumu – 1h 30min/Ls 1,50; 8h/Ls 2,00, inventāra īre – 1h 30min/Ls 1,50; 8h/Ls 3,00, individuāla apmācība 1h 30min – Ls 8,00 (pieaugušajiem), Ls 6,00 (bērniem līdz 16 gadu vecumam). grupu apmācība 1h 30min – Ls 20,00.

Ceturtdien, 19.jūlijā, plkst.18.00 „Avotos” tiks atklāta jauna aktivitāte – „BMX ABC”, kuras galvenā doma ir iepazīstināt ar velo sportu – kas tas ir, kāds ir tā ekipējums un kāda ir trase. Dalībniekiem tiks nodrošināts viss ekipējums – BMX velosipēdi, cimdi, ķiveres un aizsargi, kā arī būs instruktori – mūsu vietējie BMX censoņi vai kāds no treneriem vai olimpiešiem. „BMX ABC” ir izzinošs, aktīvs pasākums gan lieliem, gan maziem, gan ģimenēm, gan draugiem. Turklāt tas nebūs vienreizējs pasākums, bet gan aktivitāte, uz kuru varēs pieteikties jebkurā laikā sezonas (maijs-oktobris) ietvaros. Kristaps, stāstot par ideju, piebilst: „Tas ir kaut kas jauns, interesants un mazliet citādāks nekā ierasts, jo ar riteni māk braukt visi, bet, kā pa trasi droši izbraukt... maziem bērniem sanāk, bet lieliem gan ne.”

Protams, ir padomāts arī par mazajiem aktīvās atpūtas cienītājiem, kuri vēlas kopā ar vecākiem pavadīt brīvo laiku atpūtas kompleksā „Avoti”. Jau pavisam drīz bērniem būs pieejama „Bišu māja” jeb tornis, kas izveidots kā liela bišu šūna. Tajā ir četri līmeņi, kas atdalīti ar no gumijas auklas veidotu režģi, caur kuru bērniem būs jārāpjas uz katru nākamo līmeni. Pašā augšā būs slidkalniņš, pa kuru nolaisties lejā, lai sāktu visu no jauna. Šī atrakcija domāta bērniem no 3-4 gadu vecumam. Turpat blakus būs arī batuts. Viss būs norobežots ar drošības tīklu, lai vecāki varētu nodoties savām aktivitātēm, neuztraucoties, ka bērns var nokrist un sasisties.

Jāpiebilst, ka papildus šiem jaunajiem objektiem savu darbību turpina arī iepriekš izveidotās aktivitātes. Sporta mīļiem – golfs, minigolfs un teniss. Dabas vērotājiem – labirints, kas ir 2 km gara izzinoša un izklaidējoša dabas taka jeb celiņu sistēma mežā, kurā pastaigājoties var iepazīt meža kokus un krūmus. Cilvēkiem, kuriem patīk sajust īslaicīgu bezsvara stāvokli, tiek piedāvāts gumijlēkšanas batuts „Sienāzis”, ar kura palīdzību atrakcijas lietotājam būs iespēja apmest ne vienu vien dubulto salto. Savukārt visiem tiem „Avotu” apmeklētājiem, kuri ir ne tikai sporta fani, bet arī Latvijas patrioti, ieteicams apmeklēt „BMX muzeju – slavas zāli”, kurā ir dažādi BMX vēstures materiāli, velosipēdi (tai skaitā, Māra Štromberga velosipēds, ar kuru viņš Pekinas Olimpiskajās spēlēs izcīnīja zelta medaļu), kausi, attēli ar labākajiem sportistiem un daudz dažādu citu eksponātu.

18.07.2012

Atpakaļ...

 
<< Februāris 2023 >>
POTCPSSv.
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728

Iesakām