Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Vējkalna nams, viesu māja


Vonadziņi, viesu nams

Viens no lielākajiem atpūtas kompleksiem Vidzemē


Dabas taka un trošu atrakcijas Ieriķos


Cērtenes dzirnavas, viesu māja
Ieteikt:

Aicina izbaudīt vasaras lustes Valmieras pusē!
Valmieras Tūrisma informācijas centrs izdevis vasaras tematikai veltītu piedāvājumu "Vasaras lustes Valmieras pusē", kas paredzēts atpūtas un brīvā laika pavadīšanas iespējām ģimenēm un bērniem

Lai uzrunātu ne tikai vecākus, kas nereti nosaka visas ģimenes ceļojumu galamērķu izvēli, šoreiz īpaši padomāts par mazākajiem ceļotājiem. Izdevums gan vizuāli, gan saturiski veidots divās daļās: aicinājums ielūkoties vasarā Valmieras pusē gan "Ar Lielā acīm", gan "Ar mazā acīm". Vecāki un ģimenes bez mazajiem līdzbraucējiem var iepazīties ar ieteikumiem, kā interesanti pavadīt vienu dienu Valmierā un ko labu redzēt ārpus Valmieras - apkārtnē esošajos novados. Savukārt, bērnus ceļojumā pa Valmieras brīvā laika pavadīšanas vietām izvedīs šīs sezonas karstākais jaunums - Gaujas tramvajs! Izdevumā iekļauta arī sadaļa "Brīvam brīdim", kas mazajiem ļaus pārbaudīt savas zināšanas par piedzīvoto Valmieras pusē.

Turpinot iesākto sadarbību ar Valmieras un apkārtnes tūrisma uzņēmējiem, arī šajā izdevumā iekļauti dažādi izdevīgi piedāvājumi un atlaižu kuponi. Piedāvājumā gan 3D filmu skatīšanās kinoteātrī "Gaisma", gan ekskursijas Burtnieku un Kocēnu zirgaudzētavās, gan gardas maltītes kafejnīcās un krodziņos u.c.

Šāds tematisks sezonai pielāgots izdevums Valmieras Tūrisma informācijas centrā tiek izdots jau trešo reizi, turpinot iesākto darbu - aktualizēt dažādus Valmieras un tās tuvākās apkārtnes novadu, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas, tūrisma uzņēmēju piedāvājumus un aktualitātes atbilstoši attiecīgajai sezonai un mērķauditoriai. Ar iepriekšējiem izdevumiem - pavasara piedāvājumu "Uz Valmieru pēc Pavasara skrienam" un ziemas piedāvājumu "Valmieras puse Ziemā neklusē!" , kā arī jauno izdevumu "Vasaras lustes Valmieras pusē!" iespējams iepazīties tūrisma vortālā www.visit.valmiera.lv.

Drukātā veidā brošūra pieejama Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 10), kā arī citur pilsētas informatīvajos stendos.

12.07.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām