Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Dārza un atpūtas centrs Latroze, viesu nams

restorāns, viesu nams, pirts


Melturi, viesnīca

Laba vieta viesībām, nakšņošanai, lieliem un maziem pasākumiem


Rodeļu trase


Viesu nams «Wild Duck»
Ieteikt:

Aicina izbaudīt vasaras lustes Valmieras pusē!
Valmieras Tūrisma informācijas centrs izdevis vasaras tematikai veltītu piedāvājumu "Vasaras lustes Valmieras pusē", kas paredzēts atpūtas un brīvā laika pavadīšanas iespējām ģimenēm un bērniem

Lai uzrunātu ne tikai vecākus, kas nereti nosaka visas ģimenes ceļojumu galamērķu izvēli, šoreiz īpaši padomāts par mazākajiem ceļotājiem. Izdevums gan vizuāli, gan saturiski veidots divās daļās: aicinājums ielūkoties vasarā Valmieras pusē gan "Ar Lielā acīm", gan "Ar mazā acīm". Vecāki un ģimenes bez mazajiem līdzbraucējiem var iepazīties ar ieteikumiem, kā interesanti pavadīt vienu dienu Valmierā un ko labu redzēt ārpus Valmieras - apkārtnē esošajos novados. Savukārt, bērnus ceļojumā pa Valmieras brīvā laika pavadīšanas vietām izvedīs šīs sezonas karstākais jaunums - Gaujas tramvajs! Izdevumā iekļauta arī sadaļa "Brīvam brīdim", kas mazajiem ļaus pārbaudīt savas zināšanas par piedzīvoto Valmieras pusē.

Turpinot iesākto sadarbību ar Valmieras un apkārtnes tūrisma uzņēmējiem, arī šajā izdevumā iekļauti dažādi izdevīgi piedāvājumi un atlaižu kuponi. Piedāvājumā gan 3D filmu skatīšanās kinoteātrī "Gaisma", gan ekskursijas Burtnieku un Kocēnu zirgaudzētavās, gan gardas maltītes kafejnīcās un krodziņos u.c.

Šāds tematisks sezonai pielāgots izdevums Valmieras Tūrisma informācijas centrā tiek izdots jau trešo reizi, turpinot iesākto darbu - aktualizēt dažādus Valmieras un tās tuvākās apkārtnes novadu, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas, tūrisma uzņēmēju piedāvājumus un aktualitātes atbilstoši attiecīgajai sezonai un mērķauditoriai. Ar iepriekšējiem izdevumiem - pavasara piedāvājumu "Uz Valmieru pēc Pavasara skrienam" un ziemas piedāvājumu "Valmieras puse Ziemā neklusē!" , kā arī jauno izdevumu "Vasaras lustes Valmieras pusē!" iespējams iepazīties tūrisma vortālā www.visit.valmiera.lv.

Drukātā veidā brošūra pieejama Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 10), kā arī citur pilsētas informatīvajos stendos.

12.07.2012

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām