Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Turaidas muzejrezervāts


Silmači, atpūtas bāze

Lielākā atpūtas bāze Vidzemē


Velomaršrutu numerācija


Irbītes, brīvdienu māja
Ieteikt:

Foto orientēšanās sacensības "Valmierā domā un atrod!" pulcē ap 350 dalībniekiem
Valmieras pilsētas svētku ietvaros, piektdien, 6. jūlijā no plkst. 20:00 līdz pusnaktij, norisinājās Valmieras Tūrisma informācijas centra rīkotās vakara - nakts foto orientēšanās sacensības ģimeņu un draugu grupām "Valmierā domā un atrod!", kas kopskaitā pulcēja ievērojamu interesentu skaitu - pāri par 350 dalībniekiem

Sacensību komandām tika piedāvāti uzdevumi divos līmeņos. Pirmajā līmenī komandai bija jāatrod 30 kontrolobjekti Valmieras pilsētas robežās, pie tiem jānofotografējas un pēc iespējas īsākā laikā jāfinišē Valmieras Tūrisma informāciijas centrā. Otrā līmeņa uzdevums ietvēra arī nedaudz atjautības. Papildus sacensību pamata noteikumam, atpazīt 20 vietas un pie tām nofotografēties, dalībniekiem bija jāatšifrē arī anagrammas - kontrolobjektu nosaukumi ar sajauktu burtu secību.

Kā ziņots jau iepriekš, pārvietošanās veidam šajā gadījumā nebija izšķirošas nozīmes. Katra komanda varēja izvēlēties savu noteiktu stratēģiju.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs šādas sacensības organizē jau trešo reizi, pulcējot arvien lielāku dalībnieku un atbalstītāju skaitu. Kā atzina pasākuma dalībnieki, foto orientēšanās pa Valmieru izvērtās gan kā interesants brīvā laika pavadīšanas veids visai ģimenei kopā, gan kā iespēja iepazīt savu pilsētu, pievēršot vairāk uzmanības vietām un objektiem, kuriem garām ikdienā ceļš netiek mīts.

Foto orientēšanās sacensību pirmo vietu 1. līmenī ieguva komanda "Šakeni", savukārt 2. līmenī - komanda "Baltie". Otrajā vietā ierindojās komandas "Valmieras patrioti" 1. līmenī un komandas "Rolands" un "Elīna" 2. līmenī. Savukārt trešo vietu ieņēma komandas "Ūdru iela" un "Linards" attiecīgi 1. un 2. līmeņa sacensībās.

Balvas sacensību uzvarētājiem un pateicības veltes visām komandām, kas finišēja, nodrošināja Vidzemes Olimpiskais centrs, SIA "Valmiermuižas alus", kafejnīcas "Jaunā Saule" un "Ceturtais Cēliens", AS "Valmieras piens", veikalu tīkls "Rimi", maiznīca "Liekalni" un pilsētas galerija "Valleta".

12.07.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām