Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Jumurdas muiža, viesnīca

Lieliska atpūta no pilsētas trokšņiem un steigas


ANNAS HOTEL


ANNAS HOTEL


Atpūtas parks Rāmkalni
Ieteikt:

Projekta “Sadarbība teātra un mūzikas mākslu attīstībā” dalībnieki piedalīsies latviešu kultūras dienās Volhovā

No 11. Līdz 14. jūlijam Limbažu novada pašvaldības (vadošais partneris), Salacgrīvas novada domes un Volhovas pašvaldības (Krievija) sadarbības projekta „Sadarbība teātra un mūzikas mākslu attīstībā” dalībnieki un darba grupa dosies uz Volhovu, lai piedalītos latviešu kultūras dienās un kuplinātu Volhovas pilsētas svētkus.

Teātra izrādes sniegs Ausekļa Limbažu teātris, bērnu un jauniešu centra teātris “Kriksis” un Liepupes teātra grupa, savukārt ar muzikāliem priekšnesumiem volhoviešus priecēs Limbažu pūtēju orķestris „Lemisele”, Salacgrīvas pūtēju orķestris un Limbažu mūzikas skolas dalībnieki.

Lai paspilgtinātu latviešu kultūras dienas, limbažnieki uz Volhovu vedīs Tautas lietišķās mākslas studijas „Dzilna” lakatus un Skultes pagasta pārvaldes vadītāja Andra Kļavas fotoizstādi.

Vizītes ietvaros Limbažu novada pašvaldības vadītājs Aigars Legzdiņš, izpilddirektors Agris Blumers un Attīstības nodaļas vadītājs Ģirts Ieleja piedalīsies oficiālā pieņemšanā Volhovas pašvaldībā.

Jau ziņots, ka projekta ietvaros paredzēta sadarbība starp teātra un orķestra kolektīviem, kopīgu festivālu un koncertu organizēšana, apmācības, kā arī kolektīvu tehniskā aprīkojuma uzlabošana.

“Igaunijas – Latvijas – Krievijas Pārrobežu sadarbības programma Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta ietvaros 2007 – 2013 finansiāli atbalsta kopīgus pārrobežu attīstības pasākumus, lai uzlabotu reģiona konkurētspēju, izmantojot tā potenciālu un izdevīgo atrašanās vietu krustcelēs starp ES un Krievijas  Federāciju. Programmas mājas lapa: www.estlatrus.eu

10.07.2012

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām