Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Kamenes, viesu māja


Cēsu ceļojumu aģentūra Dzelde


Barkavas arodvidusskola, jauniešu mītne


Dārza un atpūtas centrs Latroze, viesu nams

restorāns, viesu nams, pirts
Ieteikt:

Imantdienas Cēsīs 7.jūlijā
Tradicionālais Imanta Kalniņa mūzikas koncerts Imantdienas katru gadu Cēsīs pulcē tūkstošiem Imanta Kalniņa mūzikas cienītājus. Tā ir iespēja ne vien godināt komponistu jubilejās, bet arī vienkopus dzirdēt daudzas tautā iemīļotas dziesmas oriģinālā izpildījumā. Turklāt tieši Imantdienās uz skatuves ekskluzīvi muzicē pats komponists.

Imantdienas Cēsīs notiks arī 2012.gada 7.jūlijā Pils parka estrādē, piedāvājot klausītājiem īpašu programmu – daudz labi zināmas dziesmas, kā arī sen gaidītu atkalredzēšanos.

Koncerts tradicionāli notiks trīs daļās, pulcējot visus tradicionālos Imanta Kalniņa mūzikas izpildītājus.

Koncerta pirmajā daļā paša komponista vadībā muzicēs viņa 80. gadu grupa „Turaidas Roze” un solisti Olga Rajecka un Uģis Roze. Komponists solījis, ka, iespējams, tieši šajā koncerta daļā sagaidāmi pārsteigumi – jaunu dziesmu pirmatskaņojumus.

Otrajā daļā Imanta Kalniņa un Vika dziesmu ciklu „Autobuss debesīs” atskaņos grupa „Autobuss debesīs” solista Marta Kristiāna Kalniņa vadībā. 80. gados radītais dziesmu cikls publiski nav atskaņots sen, taču tā dziesmu klāstā ir daudzi labi zināmi un tautā iemīļoti hiti, piemēram, „Manu enģel”, „Autobuss debesīs” un citi.

Lielākais Imantdienu pārsteigums sagaidāms koncerta trešajā daļā. Par spīti pirms vairākiem gadiem paziņotajam, ka grupa „Menuets” vairs publiski nekoncertēs, tieši 2012. gada Imantdienās gaidāma ekskluzīva šī leģendārā kolektīva uzstāšanās, klausītājus priecējot ar visu laiku populārākajām Imanta Kalniņa dziesmām: „Dzeguzes balss”, „Viņi dejoja vienu vasaru”, „Alvas zaldātiņi”, „Dziesma, ar ko tu sācies” un citām.

Kopumā koncerta norises laiks iecerēts vairāk nekā četras stundas, ar Imantdienām neiztrūkstošo publikas sadziedāšanos noslēgumā. Koncerts tradicionāli notiks Cēsu pils parka estrādē jūlija sākumā. 

Biļetes jau šobrīd var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs.

Biļetes cena: 5 - 15Ls

 

Informācija ievietota: 05.07.2012.

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām