Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Audēju darbnīca „Vēverīšas”


Viesu nams «Wild Duck»


Minhauzena unda, viesnīca

Moderna viesnīca un konferenču centrs tuvu jūrai


Lācītes, atpūtas parks
Ieteikt:

Mākslinieces Līgas Lazdiņas personālizstādes „Nebeidzamā pilsēta” atklāšana

5. jūlijā plkst. 18.00 Mākslinieku namā, Bulduros Muižas ielā 6 atklās mākslinieces Līgas Lazdiņas personālizstādi „Nebeidzamā pilsēta". Izstāde ir gleznotājas kārtējais veltījums Eiropas lielpilsētai - mākslas un kultūras dzīves mekai - Berlīnei, kas kopš studijām Berlīnes Mākslas augstskolā kļuvusi par aizraujošu mākslinieces dzīves sastāvdaļu, galveno iedvesmas avotu un joprojām centrālo tematiku gleznotājas darbos.

Pilsētvides tēlojums nav vienīgais uzdevums, ko Līga Lazdiņa risina savos darbos. Tam pāri stāv interese par māksliniecei būtiskāko glezniecībā, un konkrētā pilsēta kalpo vien kā spēcīgs izaicinājums un impulss iespējai to apliecināt. Līgas gleznotie Berlīnes parki, vasaras kafejnīcas, ielas, pagalmi un nostūri ir pilni pulsējošas dzīves un nedaudz līdzinās Jūrmalas Jomas ielas vasaras aktīvajai dzīvei. Darbi ataino pilsētas daudzkrāsaino ikdienu, vairāk uzmanības vēršot uz „it kā" nejaušu kadrējumu un pilsētas nostūru ainiņām, tādējādi ļaujot pietuvināti sajust īsto pilsētas garšu. Līgas Lazdiņas glezniecība ir atšķirīga un atpazīstama īpašā kolorīta dēļ, izmantojot košas, dzīvespriecīgas, tīras un konkrētas krāsas. Novienkāršotās formas padara darbus lakoniskākus, dinamiskākus un dekoratīvākus, tādējādi papildinot gleznieciskās kvalitātes.

Līga Lazdiņa (1982) beigusi Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolu, Latvijas Mākslas akadēmijā ieguvusi bakalaura grādu scenogrāfijā un maģistra grādu glezniecībā. Stažējusies Berlīnes Mākslas augstskolā. Izstādēs piedalās kopš 2000. gada. Šī ir Līgas Lazdiņas trešā personālizstāde. Tā būs skatāma Mākslinieku namā līdz 21. jūlijam. Izstādi atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Informācija ievietota: 05.07.2012.

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām