Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Melturi, viesnīca

Laba vieta viesībām, nakšņošanai, lieliem un maziem pasākumiem


Restorāns Lāču miga


SIA M.E.LAT-LUX


Turaidas muzejrezervāts
Ieteikt:

Saulkrasti Jazz Festival svin 15 gadu jubileju
Senākais, tradīcijām bagātākais un vienīgais piejūras brīvdabas džeza festivāls Latvijā - Saulkrasti Jazz Festival - šogad svin 15 gadu jubileju. No 16. līdz 21. jūlijam, protams, Saulkrastos. Kā ierasts, ar spilgtiem pašmāju un ļoti interesantiem ārvalstu māksliniekiem. Festivāla ieskaņas koncerts Rīgā, Kalnciema kvartālā ceturtdien, 5. jūlijā plkst. 20.00

15. jubilejas gads Saulkrasti Jazz Festival būs īpašs. Tā kā šis ir festivāla jubilejas gads, programmā ir sarūpēti vairāki lieliski pārsteigumi džeza gardēžiem. Viens no patīkamākajiem - ir atjaunota pirmajos festivāla norises gados piekoptā tradīcija: bezmaksas dienas koncerti Saulkrastu pilsētas centrā. Savukārt tiek turpināta labi iesāktā tradīcija – bezmaksas koncerti Rīgā pie tirdzniecības centra Origo, kas šogad notiks 12. un 19. jūlijā plkst. 17.00.

No Saulkrasti Jazz Festival šī gada mūziķiem īpaši gribas izcelt pasākuma galveno viesi, kurš uzstāsies festivāla koncertā sestdienas, 21. jūlija, vakarā – šarmantais un iedvesmojošais nigēriešu soul-jazz dziedātājs Ola Onabule. Dienu iepriekš, piektdienas 20. jūlija vakarā, uz skatuves kāps pikants grovy-funk projekts no Berlīnes Mo’Blow. Un ne mazāk pikantais un atraktīvais pašmāju mākslinieks Deniss Paškēvičs – šoreiz skatītājus pārsteigs kopā ar dāņu mūziķi Christian Frank. Savukārt vēl nebijušus un nedzirdētus pārsteigumus sola viesi no Amsterdamas The Drumbassadors. Šajā grupā spēlē divi mūziķi, un abi spēlē... bungas.

Tāpat Saulkrasti Jazz Festival piedāvā iepazīties ar latviešu mūziķu darbu džeza mūzikas lauciņā. Latviešu džeza mūziķu izcelšana ir bijis viens no festivāla pamatuzdevumiem kopš tā dibināšanas. Paralēli koncertiem visas nedēļas garumā jau 15 gadus notiek nometne, kur jaunajiem mūziķiem ir iespēja apgūt un papildināt savas iemaņas pie pieredzējušiem vietējiem un ārzemju pedagogiem. Viņu nedēļas veikums būs klausāms sestdien, plkst. 12.00 bezmaksas koncertā tajā pat vietā, kur notiks visi pārējie festivāla koncerti - atpūtas kompleksā Minhauzena Unda. Savukārt, jauno bundzinieku sniegumu varēs novērtēt ceturtdienas vakarā plkst. 19.00, kad uz skatuves tiksies labākie Starptautiskā bundzinieku konkursa finālā.

Pilna pasākuma programma apskatāma festivāla mājas lapā http://www.saulkrastijazz.lv/programma/

Visu darba dienas vakaru koncertu sākums plkst. 20.00, izņemot ceturtdienu, kad vakara koncerts sāksies stundu ātrāk – plkst. 19.00. Arī sestdienas vakara koncerta sākums plkst. 19.00. Biļetes jau nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs. Biļešu cena uz pirmdienas un otrdienas vakara koncertiem – Ls 3, uz pārējiem darba dienu koncertiem – Ls 5. Ieejas biļete uz sestdienas koncertu maksās Ls 10. Ir nopērkama arī nedēļas biļete, kas būs derīga pilnīgi visu koncertu apmeklējumam – tās cena Ls 25.

Saulkrasti Jazz Festival – tie ir patīkami pārsteigumi katru vakaru nedēļas garumā! Tikai simts metru no jūras krasta, tikai rokas stiepiena attālumā no saulrieta. Tiekamies Saulkrastos atpūtas kompleksā Minhauzena Unda katru vakaru no 16. līdz 21. jūlijam.

Organizē biedrība «Vasaras mūzikas sesija».
Atbalsta Saulkrastu dome, Skultes osta, VKKF, Eugesta, Yamaha, RPIVA, Real Sound Lab, saldējums Magnum, Paiste,
LETA, L’Officiel, Radio 101, TV3, Izraēlas vēstniecība, MD grupa, M-Lite, Mūzikas Serviss, JMRMV.
Vairāk informācija www.saulkrastijazz.lv


Informāciju sagatavoja:
Ieva Treija
Saulkrasti Jazz Festival 2012 pārstāve
Tālr. +371 29408885
E-pasts: media@saulkrastijazz.lv

03.07.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām