Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Krogs Mazais Ansis


Valmiermuižas alus darītava


Bijusī PSRS armijas stratēģiskā kodolraķešu


Duntes Urdziņas, viesu māja
Ieteikt:

XIV Latvijas mednieku festivāls Rencēnos
„MINHAUZENS PADOMJU NOSKAŅĀS" 2012. Festivāla devīze: „Minhauzens nemelo un uzvar godīgi. Lai dzīvo padomju medību īpatnības!" Latvijas mednieku svētki "Minhauzens" ir svētki, kas jau 14 gadus kopā pulcē medniekus, radus, draugus, līdzjutējus, kā arī visus tos, kurus vieno viena aizraušanās - medības. XIV Latvijas mednieku svētki "Minhauzens" notiks no 3. līdz 5.augustam Burtnieku novada Rencēnu pagastā, Vētraskalnā.

Šogad festivāls tiek organizēts, padomju laika noskaņās, tāpēc visās svētku norisēs tiks izmantoti padomju laika elementi.

Uz festivālu dalībnieki aicināti ierasties, ievērojot padomju laika „dress code", un to izrādīt ,gan svētku atklāšanas gājienā, gan izrādot mājas darbus, MEDNIEKU AĢITBRIGĀŽU konkursu, kurā tiks apspēlēta tēma„Medību īpatnības padomju stilā", gan padomju estrādes zvaigžņu atdarinātāju konkursā „POP IELA", gan speciālajā mednieku sievu un draudzeņu modes skatē.

Festivālā padomju laika tēmas stils tiks ieturēts it visā - mednieku sacensībās, noformējumā, priekšnesumos, deju mūzikā, ēdienos un dzērienos.

Festivāla dalībniekiem būs iespēja nopelnīt balvas - Minhauzena kvalitātes zīmes, vimpeļus un citas specbalvas, par atraktivitāti, idejām un sportiskiem sasniegumiem.

Bērni varēs rotaļāties, pionieru uzraudzībā, stilizētā nometnē „Vētraskalna ARTEKS"

Festivāla apmeklētājiem būs iespēja iepirkties Minhauzena tirdziņā, izmēģināt savas prasmes, dažādos, ar padomju laika medībām saistītos, pārbaudījumos, baudīt dažādu viesmākslinieku un Burtnieku novada pašdarbnieku priekšnesumus un dejot festivāla zaļumballēs, līdz pirmajiem gaiļiem.

Darbosies padomju laika fotosalons, brīvdabas kino, padomju krāmu tirgus un padomju laika spēkratu parāde.

• Burtnieku novada iedzīvotāji, kā arī festivāla dalībnieki, aicināti tirgoties padomju laika krāmu tirgū, kā arī piedalīties padomju laika spēkratu parādē, ar saviem spēkratiem

Festivālā piedalīsies Minhauzens (aktieris Jakovs Rafalsons) un Jakobīne (aktrise Ilze Pukinska), Burtnieku novada pašdarbnieki, grupas „ Eolika", „Kantoris 04"," Tutti Frutti", „Gintas modes teātris", deju grupa „ Master of spark", Sabiles teātris, Latvijas Kultūras akadēmijas aģentūras Latvijas Kultūras koledžas studenti, Valmieras muzeja darbinieces un citas „padomju laika estrades zvaigznes".

Festivāla rīkotāji: Latvijas Mednieku asociācija, MMK Rencēni, Burtnieku novada pašvaldība, MSAF , sponsori un atbalstītāji.

Svētku mākslinieciskā vadītāja un režisore: Ginta Traine

Informācija par organizatoriskajiem jautājumiem: Andris Ķibermanis tel. 26419950-, vai, Jānis Ķibermanis ( janis.kibermanis@gmail.com) tel. 26114599, minhauzens2012@gmail.com

Festivāla nolikums: www.latma.lv

Preses relīzi sagatavoja festivāla mākslinieciskā vadītāja un režisore:
Ginta Traine, tel.20490499, ginta.traine@inbox.lv

Informācija ievietota: 03.07.2012.

Atpakaļ...

 
<< Jūnijs 2023 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Iesakām