Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Mīlmaņi, viesu nams


Rodeļu trase


Dārza un atpūtas centrs Latroze, viesu nams

restorāns, viesu nams, pirts


Lācītes, atpūtas parks
Ieteikt:

Cēsīs notiks SEB MTB maratona trešais posms
Šo svētdien, 17. jūnijā, Cēsīs notiks SEB MTB kalnu divriteņu maratonu seriāla trešais posms ar aizraujošu, interesantu un tajā paša laikā grūtu trasi. Gatavojoties sacensībām, organizators un vadošu riteņbraucēju treneris Igo Japiņš sniedz profesionālus padomus veiksmīgam startam un drošai braukšanai.

 

„Šogad Cēsu posmā Virši A tautas distance ir sarežģītāka un interesantāka nekā pērn. Pirmā trešdaļa ir grūta ar vairākiem kāpumiem un nobraucieniem, uz kuriem īpaši jākoncentrējas, lai braucot pa šķembām un granti nezaudētu velosipēda saķeri ar zemi un tāpēc iesaku braukt uzmanīgi. Jāuzmanās arī nobraucienā uz Rakšiem, kur ir daudz smilšu un atsegtu sakņu. Ceļā uz Zvārtas iezi būs garš kāpums mežā, kam seko gari nobraucieni pa grants ceļu, kas prasīs daudz spēka. Kopumā, distancē ir daudz līkloču, tāpēc svarīgi ir nepārpūlēties, apzināties savas spējas un sadalīt spēkus,” atzīst sacensību organizators Igo Japiņš.

 

Rexona sporta distance, plānota 68 kilometrus gara, Virši A tautas distancē dalībniekiem nāksies veikt 46 kilometrus, bet Mammadaba veselības distancē (bez laika kontroles un sacensību elementa) – aptuveni 42 kilometri. Kārums bērnu sacensību trase būs ierīkota starta/finiša rajonā. Distances garums atkarīgs no vecuma grupas un tas būs 400 – 1000 metri. Pieteikšanās sacensībām un informācija par sacensību programmu mājaslapā www.velo.lv.

 

Lai vērstu cēsinieku un pilsētas viesu uzmanību uz gaidāmajām sacensībām, līdz 26. jūnijam Cēsīs, t/c Maxima, Gaujas ielā 1/3, 1. stāvā ir apskatāma pazīstamā sporta fotogrāfa Zigismunda Zālmaņa ceļojošā ekspozīcija “SEB MTB maratoni. 10 gadi foto mirkļos”. Tajā apskatāmas fotogrāfijas, kas tapušas iepriekšējos gados SEB MTB velomaratona sacensībās un atspoguļo gan cīņu ar konkurentiem, gan dalībnieku emocijas cīņā ar trasi un sevi.

 

Sacensību trasē slāpes veldzēs Zaķumuižas ūdens un Maxim sporta dzērieni. Būs arī vairāki ēšanas punkti distancē, kur spēcinošas uzkodas nodrošinās Augļu serviss un Fazer maiznīca. Tehnisko atbalstu velobraucējiem sniegs būvniecības nams Kurši, savukārt velosipēdu apkopi – Veloserviss. Par sacensību trašu izveidošanu rūpēsies Skandi motors, nodrošinot organizatorus ar piemērotu un izturīgu apvidus auto. Katrā posmā ar sponsoru balvām tiek apbalvoti 1. – 3. vietu ieguvēji 13 vecuma grupās.

 

Latvijā populārākais riteņbraukšanas sacensību seriāls sezonā pulcē ap 4000 unikālu dalībnieku un 11 gados ir kļuvis par neatņemamu Latvijas sporta dzīves sastāvdaļu.

 

Papildus informācija:

Maija Trikule

Tālr.: 67039769, mob. tālr. 22076439

Sabiedrisko attiecību aģentūra Prospero

maija.trikule@prospero.lv

Informācija ievietota: 15.06.2012.

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām