Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Mazais Ansis, viesu māja

Atpūtas kompleks ar lielisku virtuvi


Vonadziņi, viesu nams

Viens no lielākajiem atpūtas kompleksiem Vidzemē


Ungurmuiža, viesu māja

Istabiņas viesiem XVIII gs. celtajā muižas skolā


Silmači, atpūtas bāze

Lielākā atpūtas bāze Vidzemē
Ieteikt:

Ģimenēm ar bērniem, kas vēlās atpūsties kopā!
Limbažu novads piedāvā lielisku iespēju ģimenēm ar bērniem atpūsties visiem kopā- izzinot, uzzinot un piedaloties dažādās aktivitātēs kopā ar bērniem. Piedāvājumā dažādi dabas un vēstures objekti, amatnieku darbnīcas, lauku sētas ar dzīvniekiem.

Ieskatam daži objektu piedāvājumi, piemēram, Vecajā ugunsdzēsēju depo Limbažos ir iespēja iejusties ugunsdzēsēju lomā, pielaikot ugundzēsēju tērpus, pagriezt stūres ratu reiz kalpojošai ugunsdzēsēju mašīnai ar signāluguni uz jumta.
Spēkozolu pārgājienā ejot klusi, var būt iespēja vērot savvaļas zvērus un putnus. Pārgājiena kopējais garums ir 2,9km, no kuriem 1,9km ved pa laukiem un dabīgām pļavām, bet 1 km pa tipisku Latvijas skuju un lapukoku mežu. Pāles novadpētniecības muzejs piedāvā īpašās nodarbībās iemācīties izveidot savas ģimenes dzimtaskoku. Biedrība Rustets palīdzēs, piedāvājot iznomāt velosipēdus, piepūšamās laivas, lai aktīvi atpūstos pie dabas.

Piedāvājums sagatavots sadarbībā ar vietējiem tūrisma uzņēmējiem. Limbažu novada iedzīvotājiem tas izplatīts kā tematisks ielikums Limbažu novada pašvaldības izdevumam „Limbažu novada ziņas”

Interesentiem pieejams elektroniskajā veidā, ar to var iepazīties un lejuplādēt Limbažu novada tūrisma mājas lapā www.visitlimbazi.lv.

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Zariņa

Inormācija ievietota: 15.06.2012.

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām