Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Rāmkalni

Kalnu slēpošanas trase, rodeļu trase, dullā bumba, lidojošais krēsls un ne tikai


Audēju darbnīca „Vēverīšas”


Mazbānītis Gulbene - Alūksne


Ķempēni, lauku māja
Ieteikt:

8. jūnijā Ungurpilī gaida pasaules klaidoņus

Piektdien, 8. jūnija vakarā plkst.19.00, Alojas pagastā pie Ungurpils ezera tradicionāli pulcēsies latviešu pasaules klaidoņi. Pārlapojot latviešu pasaules klaidoņu Almanaha lappuses, uzzināsiet, kur veduši ceļotāju ceļi kopš pērnā gada saieta. Ungurpilī solījuši ierasties ceļotāji Bruno Šulcs un Džeims Krogzems. Gaidām arī citus ceļotājus.

Pasākuma patroni Andrejs Hansons un Juris Visockis par šī gada tēmu izvēlējās Amsterdamu un Ungurpilī prezentēs apgāda Jumava grāmatu par Amsterdamu. Ungurpils ezera krasts pārtaps par Amsterdamas ostu, bet Jūrmalas teātra aktieri vadīs mūs ekskursijā pa Amsterdamu. Vēl varat pagatavot savu kuģi ostas piestātnei un piedalīties konkursā. Bilžu teltī varēs noskatīties filmu par 2011.gada saietu un fotogrāfijas no klaidoņu ceļojumiem. Lai labāk iejustos Amsterdamas atmosfērā aicinām braukt uz saietu ar velosipēdu.Ja būsiet divriteni vai sevi interesanti noformējuši, varat cerēt uz balvām. Biedrības „Alojas seniori” aktīvisti iepazīstinās ar velomaršrutiem Alojas novadā.

Saietā muzicēs un par pasaules klejojumiem stāstīs ceļotāji - ielu muzikanti. Būs gards „Culinar” pārsteigums no lielā katla un varēsiet nogaršot un iegādāties jauno produktu - Alojas želejas. Ieeja pasākumā ir bez maksas, taču naudas maku vēlams mājās neatstāt. Ziedu tirgus sola stādus no M.Oinaskova dārzniecības, grāmatu tirgū varēsiet iegādāties apgāda „Jumava” grāmatas par draudzīgām cenām, IU „Mieriņš” palīdzēs izslāpušajiem un izsalkušajiem ceļiniekiem. Vakara noslēgumā būs tradicionālā un azartiskā izsole noderīgām lietām no ceļotāju lādes un sarunas ar ceļotājiem pie ugunskura.

Gleznainais Ungurpils ezers un interesantā kompānija garantē patīkamu atpūtu!  Atnāc arī Tu!

4. Pasaules klaidoņu avīze lasāma šeit

Informācija ievietota: 08.06.2012.

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām