Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Mazbānītis Gulbene - Alūksne


Jumurdas muiža, viesnīca

Lieliska atpūta no pilsētas trokšņiem un steigas


Lācītes, atpūtas parks


Turaidas viduslaiku pils (Turaidas muzejrezervāts)
Ieteikt:

TREK MTB maratona dzimtene Ape gaida gan kalnu divriteņu profesionāļus, gan velosporta entuziastus!
Svētdien, 10. jūnijā Apē notiks „Vaidavas kausa” izcīņa MTB (kalnu divriteņu) maratonā un vienlaicīgi TREK MTB maratona trešais posms

Cīņā par seriāla kopvērtējumu izveidojusies ļoti spēcīga konkurence: līdera kreklā startēs Raivis Zīmelis, šobrīd otrajā vietā – Gints Jakovels (abi pārstāv TREK-Philips komandu), bet viņiem cieši seko Lauris Purniņš (MySport STEVENS). Pirmā un otrā posma uzvarētāji Matīss Preimanis (Alpha Baltic/Unitymarathons) un Dimitrijs Sorokins (Rietumu-Delfin) arī iesaistīsies cīņā par kopvērtējuma punktiem un „kalnu karaļa” titulu, kuru noteiks Vizlu kalna starpfinišā. Atgādināsim, ka tieši Dimitrijs pagājušajā gadā ieguva gan „kalnu karaļa” titulu, gan svinēja uzvaru Apes posmā. Intrigu saasinās fakts, ka dalību sacensībām Apē pieteicis arī Igaunijas lielākā MTB maratona seriāla šībrīža līderis Kaspars Austa (Caspar Austa).

Šīs sacensības ir ļoti iecienītas arī aktīvās atpūtas piekritēju vidū, jo ļauj izvēlēties atbilstošu trasi gan profesionāliem sportistiem, gan cilvēkiem, kas vēlas pavadīt interesantu nedēļas nogali kopā ar ģimeni sportojot. Kā parasti, dalībniekiem būs izvēle atbilstoši saviem spēkiem piedalīties kādā no trijām distancēm: TREK MTB maratonā (50 līdz 55 km), „Latvijas Valsts Meži” MTB pusmaratonā (25 līdz 30 km) vai „Zaļā Josta” bērnu velosacensībās (200 - 1000 m).

Bērnu sacensībās aicināti piedalīties bērni no 3 līdz 12 gadiem. Jaunajiem censoņiem dalība sacensībās ir bez maksas, un, bez tam, kā jau šajā seriālā pieņemts, visi bērni, kuri veikuši savu atbilstošo distanci, ir uzvarētāji un saņem balvas uz goda pjedestāla.

Rūpējoties par tīru vidi, arī šajā posmā būs spēkā vairākas akcijas. Sporta uztura ražotāja „SIS” akcija nodrošinās izlietotā sporta uztura iepakojuma maiņu pret jaunu produktu, saņemot 20 % atlaidi. Savukārt „VIRŠI-A”, atbalstot pārdomātu un ekonomisku autobraukšanu, piedāvās ”Ekoakciju”: ierodoties uz sacensībām ar vienu automašīnu vismaz četratā, trīs ekipāžas tiks izlozētas Virši-A atzinībai 50 litru degvielas izteiksmē.

Sacensības Apē vienmēr izcēlušās ne vien ar organizatoru rūpēm par veiksmīgu norisi, bet arī ar sirsnīgu atbalstu no skatītāju un vietējo iedzīvotāju puses, ko ļoti pozitīvi novērtējuši dalībnieki. Līdzjutējiem sacensību norisi būs iespējams redzēt gan pie Kalekaura ezera, Peļļu mājām, gan starpfinišā, kas atradīsies Vizlu kalnā pie Baložu mājām, gan pie Ilgāja ezera, Grūbes tilta, pie Raganu klintīm Apē gan arī citur pie marķētās sacensību trases.

Dalībnieku pieteikšanās, reģistrācija un numuru izsniegšana sacensību vietā notiks no 9.00 līdz 11.30. Starts maratona distances veicējiem tiks dots 12.00, bet 12.15 startēs bērnu sacensību dalībnieki. Ap 13.00 distancē dosies pusmaratona veicēji.

Sacensību nolikums, reģistrēšanās un sīkāka informācija par velomaratonu: www.mtb-maratons.lv, e-pasts sportistu jautājumiem: info@trek.lv

Astra Binde,
”Motokluba Ape” preses sekretāre,
Apes tūrisma darba organizatore 

06.06.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām