Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Atpūtas parks Rāmkalni


Kalna ligzda, viesnīca

Maza un mājīga viesnīca Smiltenē


Ozolkalna Piedzīvojumu parks


PA “Ogres un Ikšķiles Tūrisma attīstības aģentūra”
Ieteikt:

Aicinājums fotogrāfiem iesūtīt spilgtus Latvijas foto
Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA), vēloties atjaunināt un bagātināt savu fotobanku ar spilgtām fotogrāfijām, kurās iemūžināta mūsu dzimtene un tās cilvēki, izsludina fotokonkursu

TAVA ik gadu izdod plašu drukāto publikāciju klāstu – dažādas brošūras, tūrisma kartes, plakātus un pat fotokartītes, par nacionālo tūrisma portālu www.latvia.travel un tā vajadzību pēc izteiksmīga vizuālā materiāla nemaz nerunājot. Portāls www.latvia.travel ir apjomīga universāla ceļotājiem domāta datubāze par Latviju, kurā fotogrāfijām atvēlēta ne mazāka loma kā rakstītajam tekstam. Gluži otrādi – fotogrāfijas ne tikai veic informatīvo funkciju, bet arī uzrunā portāla lietotājus un piesaista viņu uzmanību, rada spilgtu vispārinātu Latvijas un tās iedzīvotāju tēlu.

Ņemot vērā Latvijas tūrisma stratēģiju, kuras atslēgvārds ārvalstu tirgos ir devīze „Latvia. Best Enjoyed Slowly” (Izbaudi Latviju nesteidzoties!), fotokonkursā aicināti piedalīties autori ar fotogrāfijām dažādās tematiskajās grupās, lai fotodarbos būtu aptverti visi gadalaiki, uzņēmumos redzamie cilvēku piederētu pie noteiktām vecuma grupām, attēlos tiktu iekļauti dažādi mūsu dzīves aspekti – kultūrvēsturiskais mantojums, pilsēta un daba, izklaide un atpūta u. c.

Tā kā fotogrāfijām ar to vizuālās izteiksmes līdzekļiem piemīt spēcīgs emocionālas iedarbības spēks, ir noteikta virkne kritēriju, kuri jāņem vērā, iesniedzot darbus. Tā, piemēram, lai tūristiem paredzētajos izdevumos veidotu pozitīvu noskaņojumu, fotogrāfijām jāpauž tādas emocijas kā prieks, apmierinātība, pārsteigums u. c.

Fotokonkurss notiks četros posmos. Pēc katra no tiem TAVA komisija darbus izvērtēs, un ar izraudzīto darbu autoriem tiks slēgti licences līgumi par fotogrāfiju izmantošanu. Sīkāk par konkursa noteikumiem sk. TAVA mājaslapā http://tava.gov.lv/sites/default/files/tava/aktualitates/06-2012/foto-konkurss.pdf. Pirmais fotokonkursa darbu iesniegšanas posms ilgs no 1. jūnija līdz 31. augustam.

Sagatavojusi Inta Briede, TAVA sabiedrisko attiecību speciāliste, tel. 67358152 , inta.briede@latvia.travel

06.06.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām