Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Kamenes, viesu māja


Minhauzena unda, viesnīca

Moderna viesnīca un konferenču centrs tuvu jūrai


Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāts


Avoti, motelis un kempings

Jauns un mūsdienīgas atpūtas un sporta komplekss
Ieteikt:

Gulbenes novadā ekskursijas vadīs sertificēti gidi
Maija sākumā Gulbenē tika uzsāktas Gulbenes novada ekskursiju vadītāju – gidu apmācības. 15 topošie gidi no Gulbenes pilsētas un pagastiem līdz jūnija vidum mācās un apgūst jaunas prasmes, kā profesionālāk un interesantāk parādīt Gulbenes novadu tuviem un tāliem ciemiņiem

Apmācības aptver gan teorētisku informāciju par Gulbenes novada vēsturi, kultūras pieminekļiem, leģendām, tūrisma attīstību un aktualitātēm, ekskursiju vadītāju pienākumiem, gida darba metodiku, gan arī praktiskus uzdevumus un līdzdarbošanos: saskarsmes un komunikācijas treniņi, kā arī ekskursiju vadītāja - gida praktiskais darbs. Kursu noslēgumā ikviens dalībnieks vadīs nelielu ekskursiju, prezentējot pašu izvēlētu vietu vai objektu.

Lekcijas pasniedz gan vietējie Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja un PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centra” speciālisti, gan arī Vidzemes Augstskolas profesionālās bakalaura studijas programmas “Tūristu gids - ceļojumu un pasākumu organizators” direktors Andris Klepers.

Apmācībām noslēdzoties, visi gidi saņems apliecības un identifikācijas kartes, kas apstiprinās Gulbenes novada sertificēta gida statusu. Gidu pakalpojumus ekskursiju vadīšanā būs iespējams pieteikt PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” (tel. 64497729, turists@gulbene.lv)

Apmācības atbalsta Gulbenes novada dome un VAS "Hipotēku un zemes banka" Klientu klubs "Mēs paši", projekta "Gulbenes novada ekskursiju vadītāju-gidu apmācības" ietvaros.

04.06.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām