Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Kalbakas, lauku māja

Mierīga un mājīga vieta Smiltenes pievārtē, kur pavadīt lieliskas brīvdienas kopā ar ģimeni un draugiem


Rakši, viesu māja

Šeit var ne tikai atpūsties, bet arī apskatīties kamieļus!


Meža Salas, atpūtas komplekss


Silmači, atpūtas bāze

Lielākā atpūtas bāze Vidzemē
Ieteikt:

Rūjienas velobrauciens 2012
Jau desmito gadu pēc kārtas 16.jūnijā plkst.10.00 notiks tradicionālais Velobrauciens. Izbraukšana no Rūjienas vidusskolas, Rīgas ielā 30

Ar katru gadu dalībnieku skaits ir kļuvis arvien lielāks. Sākām mēs ar 40 dalībniekiem, bet 2010.gadā piedalījās pat 130 velobraucēji.

Apsveicami, ka Latvijā un arī mūsu novadā ar sportu un aktīvu dzīves veidu nodarbojas arvien vairāk ļaužu. Tas ir kļuvis moderni un prestiži - populāri cilvēki medijos aicina piedalīties maratonos un citās sporta sacensībās. Rūjienas novada pašvaldība ik gadu ir rīkojusi un atbalstījusi dažāda veida sporta pasākumus, lai veicinātu pēc iespējas vairāk iedzīvotāju iesaistīšanos un aktīva dzīves veida piekopšanu. Esmu gandarīta par novada iedzīvotāju atsaucību.

 Velobraucienā ir aicināti piedalīties kā vietējie novada ļaudis, tā arī tuvi un tāli kaimiņi. Kā ierasts, šīs nebūs sacensības, bet gan aktīvās atpūtas pasākums, kurā var piedalīties visa ģimene, draugu kompānija vai individuāls dalībnieks, kas ikdienā nav liels sportists un lieto velosipēdu vien, lai aizbrauktu uz skolu, veikalu vai dārziņu.

Par cik šis ir tāds kā jubilejas brauciens, tad Velobrauciena maršruta garums šogad būs īsāks aptuveni 28 km, bet dāvanu vairāk. Pieredze liecina, ka šī ir optimālā distance, kuru var veikt gandrīz jebkurš. Iepriekš esam izmēģinājuši arī garākus maršrutus līdz pat 70 km, tomēr secinājām, ka maksimālais attālums braucienam ir līdz 40 km, lai tā dalībnieki pēc tam justos normāli.

Domājot par drošību, sadarbojamies ar Valsts policiju, kuras darbinieki ar operatīvo transportu brauc pa priekšu dalībniekiem, brīdinot autovadītājus un regulējot satiksmi. No aizmugures dalībniekus pavadīs tehniskais busiņš, kur būs iespēju robežās salabot velosipēdu un saņemt citu palīdzību. Ik pēc 7 līdz 10 km ir piestāsim, lai atpūstos un dotos aplūkot kādus apskates objektus.

Brauciens sāksies plkst.10.00 no Rūjienas vidusskolas un, veicot dažus goda apļus pa Rūjienu, dosies uz Endzeli, kur apskatīsim un iemēģināsim jauno Jeru skolas stadionu. Tālāk brauciena dalībnieki dosies aplūkot akmeni - Andrecēnu Velna gultu. Pēc tam turpināsim ceļu uz Naukšēniem iepazīt tikko atvērto Cilvēkmuzeju Doktorātā. Nākamais apskates objekts ir paredzēts Eriņu mototrase, un turpat arī velobrauciena noslēgums, kur tradicionāli novada domes priekšsēdētājs Guntis Gladkins un galvenā grāmatvede Ingrīda Lapiņa visus ceļotājus cienās ar zupu. Kā ierasts, notiks arī veloloterija, dažādas spēles un citas interesantas aktivitātes.

Visi mīļi gaidīti !!!

Tālrunis informācijai 29464888 . Lietus gadījumā brauciens tiks pārcelts uz citu dienu.

01.06.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām