Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Dārza un atpūtas centrs Latroze, viesu nams

restorāns, viesu nams, pirts


Valmiermuižas alus darītava


Minhauzena unda, viesnīca

Moderna viesnīca un konferenču centrs tuvu jūrai


Dabas taka un trošu atrakcijas Ieriķos
Ieteikt:

16.jūnijā „Piena lustes Smiltenē!” - svinam kopā Smiltenes pienam 100!
16.jūnijā ikvienu aicinām šīs vasaras zelta mirkļus un svētku lustes izbaudīt Vidzemes sirdī - Smiltenē! Ar aizraujošu svētku programmu, lielisku atmosfēru, oriģināliem pasākumiem lielus un mazus aicinām uz Smiltenes pilsētas svētkiem - „Piena lustes Smiltenē”, kur savu 100 gadu jubileju sāks svinēt senākais mūsu uzņēmums AS „Smiltenes piens”

Šī ir tā reize, kad Smiltenes pilsēta kopā ar uzņēmumu „Smiltenes piens” dāvās svētkus pilsētai, novadam un visai Latvijai. Tāpēc aicinām uz aizraujošām piena lustēm Smiltenē, kur visas dienas garumā dažādās aktivitātēs, šeptīgās atrakcijās un konkursos par un ap pienu varēs iesaistīties ikviens svētku apmeklētājs, un, iespējams, tieši Tu mājās vedīsi konkursa „Smiltenes pienam 100” galveno balvu „…mašīnu”. Svētku dienas noslēgumā zaļumballe kopā ar grupām „Labvēlīgais tips” un „Credo”.

„Smiltenes piena sauklis ir „Prieks baudīt”, tāpēc aicinām šos svētkus svinēt kopā ar mums! Novēlam, lai visiem Jums būtu prieks baudīt šo mirkli, šo dienu, šo vasaru, šo dzīvi!” aicinot svētkus svinēt kopā, teic AS „Smiltenes piens” valdes priekšsēdētāja Gita Mūrniece.

Svētku programmā jau no plkst. 8.00 Jāņukalnā darbosies tradicionālais amatnieku un lauku labumu tirdziņš, meistarstiķu radošās darbnīcās, kā arī ar saviem labumiem tirgosies un apmeklētājus cienās Latvijas piena pārstrādes uzņēmumi.

Plkst. 9.00 svētkus ieskandinās un apmeklētājus sagaidīs Smiltenes pilsētas pūtēju orķestris, svētku atklāšana sāksies plkst 10.00, kad kopā ar galveno „Piensaimnieku” un viņa palīgiem „Sieriem” ikviens tiks iesaistīts dažādos ampelmaņos un ēverģēlībās par un ap pienu. Ikviens savu roku varēs iemēģināt govs slaukšanas sacensībās, siera meistara zābaka mešanas un piena dzeršanas sacensībās, nobaudīt īpaši svētkiem gatavoto jubilejas siera zupu, kā arī doties galvu reibinošā ekskursijā „Pienam pa pēdām” un izzināt „Smiltenes piens” 100 gadus garo mūžu.

No plkst. 13.00 Jāņukalna estrādi ieņems Latvijas spēcīgākie vīri, jo Smiltenē pirmo reizi notiks Latvijas Spēkavīru čempionāta posms "Piena Spēka kauss", ko vadīs Raimonds Bergmanis.

Bērnu rotaļu laukumā no plkst. 10.00 – 17.00 maziem svētku apmeklētājiem būs iespēja kārtīgi iztrakoties piepūšamajās atrakcijās, mieloties ar „Piena spēks” kokteiļiem, darboties radošajās mālu darbnīcās, savukārt mammām iespēja izzināt jaunākās modes tendences pie mākslinieces Elitas Patmalnieces.

Svētku kulminācija sāksies plkst. 19.00 ar Smiltenes novada dejotāju izrādīšanos un kukuļu dalīšanu, bet noslēgumā smilteniešiem un pilsētas viesiem piedāvājam noskatīties režisora Agra Māsēna un Smiltenes Tautas teātra īpaši „Smiltenes piena” jubilejai iestudēto brīvdabas izrādi „Smiltenes Piensaimnieka līgava”.

Svinību dienu noslēgs lustīga zaļumballe kopā ar grupām „Labvēlīgais tips” un „Credo”. Balles sākums plkst. 22.00, ieeja Ls 2,-.

Svētkus organizē Smiltenes novada Kultūras pārvalde sadarbībā ar AS „Smiltenes piens”. Atbalsta Smiltenes novada dome, SEB banka un veikals „Elektronams”.
Uz tikšanos Smiltenē – prieks redzēt, prieks baudīt!

Informāciju sagatvoja:
Marita Mūze
Sabiedrisko attiecību speciāliste

30.05.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām