Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Barkavas arodvidusskola, jauniešu mītne


Naukšēnu cilvēkmuzejs, muiža un parks

Kāds ir vidējais statistiskais naukšēnieties?


PA “Ogres un Ikšķiles Tūrisma attīstības aģentūra”


Briežu dārzs „Jasmīni”
Ieteikt:

Vasaras sezona Līvu Akvaparkā sākas 2.jūnijā
2.jūnijā pie Ziemeļeiropā lielākā akvaparka norisināsies dažādi pasākumi, kas priecēs gan lielus, gan mazus apmeklētājus.

No plkst. 12.00 stāvlaukumā pie Līvu Akvaparka norisināsies konkursa „Esi drošs – neesi pārdrošs” fināls, kurā skolēnu komandas sacentīsies gan gudrībā, gan atjautībā par dažādiem ar drošību saistītiem jautājumiem. Konkurss tiek rīkots sadarbībā ar Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, Jūras spēku flotili, Valsts Policiju un Latvijas Republikas Iekšlietu ministriju.

Fināla sacentīsies  komandas no Jūrmalas Valsts ģimnāzijas, Ikšķiles vidusskolas, Krimuldas vidusskolas, Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskolas un Ādažu vidusskolas, kuras iepriekšējās atlases kārtās uzrādīja vislabākos rezultātus.

Konkurss tika rīkots Rīgas reģiona skolu 7.-8.klašu skolēniem, un tā galvenais mērķis ir drošības uz ūdens un tā tuvumā, pareizas rīcības ugunsgrēkā, drošības uz ielas un mājās, kā arī pirmās palīdzības sniegšanas akcentēšana un nepieciešamo iemaņu apgūšana.

Plkst. 14.00 tiks atklāta jau 9. Līvu Akvaparka Vasaras sezona. Kā arī pēc rekonstrukcijas durvis ir vērusi rekonstruētā SPA zona. Rekonstrukcijas laikā ir uzlabota esošo pakalpojumu kvalitāte un  ieviesti dažādi jaunumi, par kuru ārstniecisko ietekmi uz organismu var pārliecināties ikviens Līvu Akvaparka apmeklētājs.

Vasaras sezonas atklāšanas kulminācija – Gaisa spēku helikoptera paraugdesmonstrējumi pie Līvu Akvaparka ap plkst 14.30. Tiks rādītas prakstiskas nodarbības cilvēku glābšanā uz ūdens, kā arī interesentiem būs iespēja uzzināt kaut ko vairāk par glābēju darbu, jo no plkst. 11.30 līdz 15.00 pie Līvu Akvaparka stāvlaukumā atradīsies Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts Policijas un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta automašīnas un cita glābšanas tehnika.

Visas dienas garumā līdz plkst. 18.00 bērniem būs iespēja atpūsties piepūšamajās atrakcijās no Latvijas Gumijlēcēju kluba.

Informācija ievietota: 30.05.2012.

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām