Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Mazais Ansis, viesu māja

Atpūtas kompleks ar lielisku virtuvi


Ozolkalns


Spāriņu kalns, viesu nams


Jumurdas muiža, viesnīca

Lieliska atpūta no pilsētas trokšņiem un steigas
Ieteikt:

Kalnu divriteņu sacensības - 10. jūnijā Apē!
„Vaidavas kausa” izcīņa MTB maratonā un vienlaicīgi TREK kalnu divriteņu (MTB) maratona trešais posms.

Sacensību rīkotāji   -   biedrība „Latvijas Kalnu Riteņbraukšanas Attīstības Centrs” un  biedrība „Motoklubs Ape”  jau sesto gadu  piedāvās velosporta cienītājiem  iespēju   izbraukt  kalnus un lejas  Apes un Alūksnes novados, kā arī Igaunijas  pierobežā. Sagaidāms, ka  Apē - TREK MTB maratona dzimtenē- atkal ap 500 lielu un mazu velosportistu  startēs  (un arī  finišēs) Arvīda Levana vārdā nosauktajā  Apes mototrasē.
Šīs sacensības  aktīvās atpūtas piekritēju vidū ir  iecienītas,  jo ļauj izvēlēties atbilstošu trasi   gan profesionāliem sportistiem, gan cilvēkiem, kas vēlas pavadīt saturīgu nedēļas nogali kopā ar ģimeni sportojot.  Kā parasti, dalībniekiem būs izvēle  atbilstoši saviem spēkiem  piedalīties  kādā no trijām distancēm: TREK MTB maratonā  (50  līdz 60 km), „Latvijas Valsts Meži”  MTB pusmaratonā (25 līdz 30 km) vai „Zaļā Josta” bērnu velosacensībās  (200 - 1000 m).
Garākā distance- maratons būs piemērots trenētiem, izturīgiem sportistiem un prasīs daudz spēka, vienlaikus priecējot acis ar Alūksnes augstienes gleznaino  ainavu. Pusmaratona distance veidota tā, lai to varētu veikt ikviens aktīvās atpūtas cienītājs.
Bērnu sacensībās  aicināti piedalīties bērni no 3 līdz 12 gadiem. Jaunajiem censoņiem  dalība sacensībās  ir bez maksas, un  bez  tam,  kā jau šajā seriālā ir  pieņemts,  visi bērni, kuri veikuši  savu atbilstošo distanci, ir uzvarētāji un saņem balvas uz goda pjedestāla. Par tām  gādās „Ādažu čipsi”, „Skrīveru saldumi” un izdevniecība „Egmont Latvija”.
Trasē būs ēdināšanas punkti, kuros sportistus gaidīs atspirdzinoši dzērieni un  uzkodas, bet pēc finiša  arī pusdienas, velomazgātuve, dušas(?)  un atspirdzinoši dzērieni. Par sacensību dalībnieku tehniku pirms starta un sacensību laikā rūpēsies profesionāli veloservisa meistari no TREK veikala (www.trekveikals.lv), bet  enerģijas atjaunošanu trasē un pēc tās jums  nodrošinās sporta uztura ražotājs SIS (Science In Sport) un „Latvijas Maiznieks”.
Sacensību dalībnieki tiks apbalvoti ar balvām no TREK, SPORT 2000,PHILIPS, SIS, Muc Off, Bontrager, Dion Sportlab, Sachi, Rosme, Ādažu Čipši, Skrīveru Saldumi, Very Berry.

Sacensību rīkotāji  aicina uzņēmumus, organizācijas, draugu grupas veidot un pieteikt   komandas 4 cilvēku sastāvā. Komandā var būt gan vīrieši, gan sievietes. JAUNUMS - visām reģistrētām komandām  tiks rezervēta telts vieta (4 reiz 4 m) un  katrai komandai viena bezmaksas autotransporta caurlaide atsevišķā komandu novietnē.  Balvas par  sasniegtajiem rezultātiem  saņems 3 labākās komandas. Tā kā TREK MTB Maratona norise visas sezonas garumā pēc katrām sacensībām  tiks atspoguļota LTV- 7 raidījumā „Ātruma cilts” un Radio SWH, rīkotāji aicina izmantot iespēju prezentēt savas komandas un to atbalstītājus!
Rūpējoties par tīru vidi, arī šajā posmā būs spēkā vairākas akcijas.  Sporta uztura SIS akcija  nodrošinās izlietotā sporta uztura iepakojuma maiņa pret jaunu produktu, saņemot 20 % atlaidi. Savukārt   Virši-A  piedāvās ”Ekoakciju”: ierodoties uz sacensībām ar vienu automašīnu vismaz četratā, trīs ekipāžas tiks izlozētas  Virši-A atzinībai  50 litru degvielas izteiksmē.
Dalībniekus sacensībām aicinām reģistrēties jau iepriekš internetā www.mtb-maratoni.lv ,   līdz 7. jūnijam, arī dalības maksu  samaksājot on-line norēķinu sistēmā. Tas ne vien  atvieglos  organizatoru darbu, bet arī  dalībniekiem  būs   ievērojami lētāk.
Dalībnieku pieteikšanās, reģistrācija  un numuru izsniegšana sacensību vietā  notiks no   9.00  līdz 11.30. Starts maratona distances veicējiem tiks dots 12.00, bet 12.15 startēs bērnu sacensību dalībnieki. 13.00 distancē dosies pusmaratona veicēji.
Sacensības Apē vienmēr izcēlušās ne vien ar organizatoru rūpēm par veiksmīgu norisi, bet arī ar sirsnīgu  atbalstu no skatītāju un vietējo iedzīvotāju puses, ko ļoti pozitīvi  novērtējuši dalībnieki.  Sportisti būs priecīgi, ja  varēsiet tos uzmundrināt vai pacienāt ar  ko atspirdzinošu   sacensību laikā! Tas būs iespējams  gan pie  Kalekaura ezera,  Peļļu mājām, gan starpfinišā, kas atradīsies Vizlu kalnā pie Baložu mājām, gan pie Ilgāja ezera, Grūbes tilta, gan arī citur pie marķētās sacensību trases.
Sacensību nolikums un   informācija par velomaratonu:  www.mtb-maratons.lv,
e-pasts jūsu jautājumiem: info@trek.lv

Informācija ievietota: 25.05.2012.

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām