Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Z/s “Klimpas


Meža Salas, atpūtas komplekss


PA “Ogres un Ikšķiles Tūrisma attīstības aģentūra”


Ratnieki, atpūtas komplekss,viesu māja
Ieteikt:

Siguldā atklāti 5 velomaršruti 120 km garumā
Lai sekmētu aktīvu un videi draudzīgu dzīvesveidu, kā arī veicinātu kalnu riteņbraukšanas piedāvājuma atpazīstamību Siguldā un tās apkārtnē atklāti pieci velomaršruti ar kopējo garumu 120 km. Divi no maršrutiem vairāk koncentrēti pa Siguldas apkārti, viens aizved līdz Allažu pagasta skaistākajām apskates vietām, vēl viens līdz „Rāmkalniem”, savukārt pats grūtākais – līdz Līgatnei.

Katrā no kartēm ir precīzi iezīmēti velo maršruti, kopējais trases garums, attālumi starp pieturas punktiem, katra posma augstuma starpība, kopējā augstumu summa un nepieciešamais laiks tā veikšanai.

Šobrīd sagatavoti drukas materiāli par visiem pieciem riteņbraukšanas maršrutiem, norādot arī to laikā apskatāmos dabas un tūrisma objektus, kā arī sagatavoti GPS faili tiem riteņbraucējiem, kuri izmanto navigācijas ierīces. Līdz šīs nedēļas beigām plānots pabeigt trašu marķēšanu dabā, kā arī tuvākajā laikā uzstādīt informatīvus stendus nozīmīgākajās starta vietās, kurās ērti iespējams nokļūt ar auto, kā arī atstāt to stāvvietā. Tāpat tiks sagatavoti drukas materiāli angļu un krievu valodās, lai atvieglotu to lietošanu ārvalstu tūristiem.

Pēdējo gadu laikā kalnu riteņbraukšana attīstījusies par nozīmīgu brīvā laika pavadīšanas veidu. Tā specifikai piemērotais reljefs, atrašanās tuvums Rīgai un apskates objektu daudzveidība liecina par Siguldas novadu potenciālu riteņbraucēju piesaistīšanā. Tādi Siguldā notiekoši tradicionālie riteņbraukšanas pasākumi kā „SEB Latvijas čempionāta kalnu divriteņu maratonā posms”, „Latvijas riteņbraucēju vienības brauciens” un „Baltijas daudzdienu velo brauciens” tikai apliecina šī nodoma pamatojumu.

Īstenojot šo plānu kalnu riteņbraukšanas piedāvājuma popularizēšanai, vietējiem iedzīvotājiem tiek radīta kvalitatīva brīvā laika pavadīšanas iespēja, kas sekmē veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Tāpat tas sniedz ieguldījumu velo tūristu piesaistē, kas veicina tūrisma un ar to saistīto nozaru izaugsmi.

Visi velomaršruti ir lejupielādējami šeit pdf formātā.

Informācija ievietota: 22.05.2012.

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām