Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Duntes Urdziņas, viesu māja


Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāts


Rakši, viesu māja

Šeit var ne tikai atpūsties, bet arī apskatīties kamieļus!


SIA Rehabilitācijas centrs "Līgatne", viesnīca

Atpūtai un veselībai. Šeit arī padomju varas īpaši slepenie pazemes bunkuri!
Ieteikt:

Carnikavas novadā piešķir pirmo velotūrismam draudzīgā uzņēmuma zīmi
Pirmdien, 21.maijā, Carnikavas novada Lilastē viesnīcai „Medzābaki” pirmo reizi Latvijā tika pasniegts velotūrismam draudzīga uzņēmuma apliecinājums.

Viesnīcas „Medzābaki” īpašnieks Andris Deniņš saņem velo draudzīga uzņēmuma zīmi, ko pasniedz Carnikavas novada
domes Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājs Edgars Pudzis.

Carnikavas novada pašvaldība izstrādāja kritērijus, pēc kuriem piešķirt velo draudzīga uzņēmuma sertifikātu, un viesnīca „Medzābaki” pierādījusi gatavību nodrošināt velobraucēju pamatvajadzības. Tās saistītas ne tikai ar velo novietnēm, bet arī iespēju riteņbraucējiem veikt velosipēda apkopi, izmazgāt un izžāvēt drēbes u.c. Viesnīcas „Medzābaki” īpašnieks Andris Deniņš ir gandarīts par saņemto velo draudzīga servisa apliecinājumu: „Tas ir mūsu uzdevums, lai Latvija parādītu savu skaisto dabu pasaulei un lai šo skaistumu iepazītu ne tikai ārvalstu viesi, bet arī pašmāju ceļotāji.”
Velo draudzīgā uzņēmuma sertifikāts tika pasniegts dienā, kad Carnikavā notika iepazīšanās velobrauciens un preses konference, kas veltīti Eiropas nozīmes velomaršruta Eirovelo 13 izveidei Carnikavas novadā un Vidzemē, tā nākotnē nodrošinot vienotu velomaršrutu tīklojumu ar Zemgali,
un arī Igauniju.
Lai arī šobrīd veloceliņš vēl ir tapšanas stadijā, ir iezīmēts maršruts, kuru virzīt projekta sabiedriskajai apspriešanai. Iepazīšanās velobraucienā piedalījās arī Eiropas Riteņbraucēju federācijas pārstāvis Adams Bodors: „Es pārstāvu pusmiljonu riteņbraucēju, tāpēc zinu, kādas ir velobraucēju vajadzības. Jums šeit ir skaista daba – mežs un jūra, un tas atrodas tik tuvu galvaspilsētai. Esmu ļoti priecīgs, ka esat sākuši attīstīt šo veloceliņa projektu. Šodien sertifikāts tiek pasniegts pirmajam velo draudzīgajam uzņēmumam Latvijā, un es ceru, ka tas ir tikai sākums velo draudzīga servisa izveidei visā Latvijā.”
Veloceļš Eirovelo 13 top projekta CentralBalticCycling ietvaros un tas iecerēts kā nozīmīgs ieguldījums Pierīgas reģiona tūrisma un uzņēmējdarbības attīstībā. „Novadam šāda projekta realizēšana varētu dot milzīgu lēcienu. Tā ir jauna infrastruktūra – velonoma, skrituļslidu noma, apskates objekti, viesnīcas. Vienlaikus mēs saglabāsim to, ar ko saistās mūsu novads – zaļu domāšanu un neskartu dabu,” saka Carnikavas novada domes priekšsēdētāja Daiga Jurēvica.
Kopā ar Carnikavas novadu pašvaldību projektā iesaistījušās arī Salacgrīvas, Limbažu un Saulkrastu novadu pašvaldības.

Vairāk informācijas:

Sandra Baltruka
Carnikavas novada domes
Preses sekretāre
sandra.baltruka@carnikava.lv
mob.tālr. 26428418

Informācija ievietota: 22.05.2012.

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām