Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Vonadziņi, viesu nams

Viens no lielākajiem atpūtas kompleksiem Vidzemē


Atpūtas bāze Silmači


Dārza un atpūtas centrs Latroze, viesu nams

restorāns, viesu nams, pirts


Melturi, viesnīca

Laba vieta viesībām, nakšņošanai, lieliem un maziem pasākumiem
Ieteikt:

Siguldas Novada svētki – iejūc svētku virpulī!
Brīvdabas pasākumu piedāvājums Siguldas novadā tradicionāli aizsākas ar Siguldas Novada svētkiem. Tie notiks no 25. – 27.maijam. Tematikas „Kopsim kopības prātu” ietvaros piedāvāsim līdzdarboties, būt radošiem ikvienā savā darbībā un priecāties, iejūkot svētku virpulī.

Svētku ieskaņā, 25.maijā, koncertzālē „Baltais Flīģelis” skanēs cita stila mūzika savienojumā ar mākslu projektā „Alternatīvais flīģelis” – šogad jau četros koncertos mūzika, deja un multimediju māksla. Īpašais – komponists Andris Indāns un multimediju māksliniece Katrīna Neiburga elektroniskās mūzikas projektā „Gas of Latvia” jaunā albuma „Compressor” prezentācijas programmā. „Alternatīvā flīģeļa” ietvaros tiks prezentēts īpašs, koncertzāles „Baltais Flīģelis“ 10 mūzikas gadiem veltīts izdevums – grāmata un mūzikas albums ar unikāliem koncertierakstiem, kas tapuši koncertzālē „Kremerata Baltica” festivālu laikā.
Pirmoreiz svētku ietvaros bibliotēka sadarbībā ar mazajām izdevniecībām rīko „Mazo grāmatnieku ielu Nr.1”.

Turpinot sadarbību ar Latvijas Zaļo punktu, 26.maijā notiks spēle „Zaļā distance”. Tā ir atraktīva un izzinoša spēle par zaļā dzīvesveida tēmu visai ģimenei. Tajā par trīs balvām – jūras ceļojumiem četrām personām uz Stokholmu – var cīnīties ikviens, bet uzvaras laurus plūks zinošākie, veiklākie un, protams, kā ikvienā spēlē – arī veiksmīgākie!

Svētku laukumā radošo kolektīvu koncertā uz lielās skatuves uzstāsies visu pirmskolas iestāžu dziedošie un dejojošie bērni koncertprogrammā „Maziņš esmu es”. Savukārt skolu pašdarbības kolektīvi dziedās un dejos koncertā „Tā mēs dzīvojam”. Šogad pieaugušo kolektīvu programma būs ļoti bagāta, jo iesaistīti gandrīz visi radošie kolektīvi, kas darbojas novadā. Kā vienmēr īpaši tiek veidots noslēguma koncerts. Režisore Ilze Jakubovska to saista ar tilta tēmu.

Prieks šogad par katru jaunu ideju. Svētku laukumā 26.maijā būs uzstādīta „Baltic Shorts” īsfilmu telts „Ar filmu par dzīvi”. Pirms filmu demonstrēšanas svētku apmeklētājiem būs iesēja uz telts sienām veidot, izpaust savu izpratni par dzīvi un filmām – veidot savu filmu gleznu. Būs iespēja fotografēties fotostūrītī pie izcilā fotogrāfa Jura Abramenko un saņemt foto par piemiņu. Teltī varēs sajust dzīves patieso garšu ar Siguldas brīvās elpas pieskārienu, kā arī baudīt jauniešu ģitārspēli reklāmas pauzēs.

Siguldas ev.lut. baznīcā koncertēs Rīgas Gospelkoris, izpildot dzīvespriecīgu mūsdienu afroamerikāņu baznīcas mūziku kora, solistu un pavadošo mūziķu izpildījumā.

Tradicionālais Siguldas Novada svētku gājiens notiks sestdien, 26.maijā, plkst.19.00, kurā aicinām piedalīties ikvienu iestādi, uzņēmumu, sabiedrisko organizāciju vai domubiedru grupu. Gājiens šogad sāksies no viesnīcas „Sigulda” laukumu un noslēgsies Siguldas Jaunās pils dārzā.

Ģimenēm šogad īpašs piedāvājums. 27.maijā festivāls bērniem „Izlaidums Brīnumskapī” ar trim koncertiem, ko papildinās Jušu – dziļuma pētnieku programma. Vienā blokā plānots Siguldas un Latvijas bērnu koncerts, otrā „Brīnumskapja” jaunā programma „Actiņas, austiņas”, bet trešajā – Latvijas populāri mūziķi dziedās bērnu dziesmas.

Svētku ietvaros tiks atklāta „Jušu dabas sajūtu taka”.

Pirmās atklāšanas ekskursijas, noteiktos laikos, notiks svētdien 27.maijā. Ekskursiju vadīs Jaunie reindžeri un tā paredzēta bērniem vecāku pavadībā.

Otrs unikāls piedāvājums šogad 27.maijā ir Veselības diena, iedzīvotājiem sagādājot iespēju bez maksas konsultēties ar ārstiem, iegūt informāciju par veselīgu dzīvesveidu un uzturu, apgūt prasmes ielu vingrošanā un nūjošanā.

Neiztrūkstoši svētkus papildinās arī izstādes. Siguldas pagasta kultūras namā būs aplūkojami Voldemāra Gudovska akvareļi, bet Mākslas un kultūras telpā „Siguldas tornis” Gunāra Dukštes foto izstāde. Bez tam Novada svētku laikā Siguldā notiks Mākslas akadēmijas glezniecības nodaļas studentu plenērs.

Sporta cienītājiem: 25. maijā Siguldā “Ghetto Basket” turnīrs Poruka ielā – Gaisa trošu vagoniņa stacijas laukumā Siguldas pusē. Komandu reģistrācija no plkst.17.00 līdz plkst.18.00 spēļu sākums plkst.18.00.
Baltijas čempionāta posms un Latvijas kausa posms „Siguldas kauss 2012” orientēšanās sportā, Ģimeņu sporta diena un Ielu basketbola sacensības.

Novada svētku pasākumu programmu skatīt šeit.

Ar Siguldas Novada svētkiem, šīs nedēļas nogalē, aizsākas brīvdabas pasākumu sezona, tādēļ  aicinām visus novada iedzīvotājus parūpēties arī par savas apkārtnes sakopšanu.

Sigulda aizrauj – nāc un piedalies!

Informācija ievietota: 22.05.2012.

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām