Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Mazais Ansis, viesu māja

Atpūtas kompleks ar lielisku virtuvi


Velomaršrutu numerācija


Kempings OZOLKALNS


Dabas taka un trošu atrakcijas Ieriķos
Ieteikt:

Norisināsies darba apmācību seminārs par velotūrisma attīstību
23.maijā, Limbažu novada atpūtas kompleksā „Meža salas” norisināsies darba apmācību seminārs par velotūrisma maršrutu veidošanas pieredzi Eiropā un Latvijā.

Darba apmācību seminārā kā lektors piedalīsies Eiropas Riteņbraucēju federācijas direktors Adams Bodors (Ádám Bodor), kurš ir atbildīgs par EiroVelo maršrutu ieviešanu Eiropā, kā arī velotūrisma un reģionālās politikas jautājumiem. A.Bodors dalīsies pieredzē par veloinfrastruktūras un velomaršrutu attīstību un tendencēm Eiropā. Apmācību seminārā uzstāsies arī pārstāvis no kaimiņvalsts Igaunijas. Reins Lepiks (Rein Lepik) dalīsies pieredzē par velomaršrutu attīstību, velomarķējuma zīmēm un to uzturēšanu Igaunijā.

Apmācību seminārā uzstāsies ne tikai ārvalstu lektori, bet arī vietējo institūciju pārstāvji no LR Ekonomikas ministrijas, LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un VAS „Latvijas valsts ceļi” Satiksmes organizācijas pārvaldes, informējot par velotūrisma, dažādu mērogu maršrutu un marķējuma zīmju attīstību, kā arī LV standartiem velosatiksmes organizēšanā. Pieredzē dalīsies biedrības „Tūjaskrasts” un kempinga „Apaļkalns” pārstāvji, daloties pieredzē no uzņēmēja skatu punkta. Semināra noslēgumā paredzēts mācību brauciens ar velosipēdiem maršrutā Tūja – Ķurmrags – Mantiņi – Meleki – Tūja 30 kilometru garumā.

Darba apmācību semināru rīko Vidzemes tūrisma asociācija projekta „Central Baltic Cycling” ietvaros. To atklās projekta koordinators Vidzemē Raitis Sijāts, piedaloties Limbažu novada domes priekšsēdētājam Aigaram Legzdiņam, kā arī projekta vadošajam partnerim, projekta koordinatoram Raitim Madžulim no Zemgales plānošanas reģiona.

Projektā „Central Baltic Cycling” jeb pilnajā nosaukumā „Velomaršrutu tīkla attīstība un uzlabošana Centrālbaltijas teritorijā” piedalās septiņi partneri no četrām valstīm – Latvijas, Igaunijas, Zviedrijas un Somijas. Latviju projektā pārstāv Zemgales Plānošanas reģions, Kurzemes un Vidzemes tūrisma asociācija, un Jelgavas Reģionālais tūrisma informācijas centrs. No Vidzemes projektā iesaistījušas Salacgrīvas, Limbažu, Saulkrastu un Carnikavas novadu pašvaldības. Vidzemes piejūras pašvaldībās tiks izstrādāti tehniskie projekti veloceliņa izbūvei nākotnē, taču būtiskākais ieguvums būs kopējs velomaršrutu tīklojums ar Zemgali, Kurzemi un Rietumigauniju.

Projekts „Central Baltic Cycling” tiek realizēts Centrālās Baltijas programmas INTERREG IV A ietvaros, tā kopējais budžets ir 1 497 889 Eiro, no kuriem 1 161 001 Eiro līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Projektu paredzēts realizēt līdz 2013.gada vasarai. 

Informāciju sagatavoja:
Anna Kupče,
projekta „Central Baltic Cycling” sabiedrisko attiecību speciāliste
Vidzemes tūrisma asociācija
Tālr. +371 29756327
E-pasts: info@vidzeme.com

Publikācijas saturs atspoguļo autora uzskatus un Vadošā Iestāde nav atbildīga par projektu partneru publicēto informāciju

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām