Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Atpūtas bāze Silmači


Kosīši


Kalna ligzda, viesnīca

Maza un mājīga viesnīca Smiltenē


Dabas taka un trošu atrakcijas Ieriķos
Ieteikt:

Jūrmala Grand Prix 2012 sacensībās, kas norisināsies 19. maijā, dalību ir apstiprinājušas jau četrpadsmit UCI (Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības) gan kontinentālās komandas, gan nacionālās izlases no Lielbritānijas, Krievijas, Vācijas, Rumānijas, Ukrainas, Slovākijas, Alžīrijas, Igaunijas, Somijas, Ungārijas, Baltkrievijas, kā arī Latvijas.

Startēs UCI Eiropas tūres vienas no spēcīgākajām komandām – RusVelo un Farnese Vini-Selle Italia

Jūrmala Grand Prix organizētājs un Alpha Baltic Sport vadītājs Kaspars Tupiņš saka: „Lepojamies, ka dalību Jūrmala Grand Prix sacensībās ir apstiprinājusi Krievijas komanda RusVelo un Lielbritāniju pārstāvošā komanda Farnese Vini-Selle Italia. Tās ir komandas, kuras nosaukumi velosporta pārzinātājiem komentārus neprasa. Sacensībās plaši pārstāvētas būs arī dažādu valstu nacionālās izlases.”

RusVelo komandas menedžeris Rafaēls Šveda norāda: „Mūsu komanda uz Jūrmala Grand Prix brauc ar lielām cerībām, lai mēs varētu pakāpties vēl augstāk UCI rangā. Jāatzīmē, ka pagājušā nedēļa mums bija ļoti veiksmīga – Vuelta a Madrid  sacensībās izcīnījām pirmo vietu, bet 5 Rings of Moscow sacensībās izcīnījām gan otro, gan trešo vietu. Šīs uzvaras mums ļaus pakāpties reitinga tabulā. Ceram, ka mūsu uzvaru virkne turpināsies arī Jūrmalā.”

Farnese Vini-Selle Italia komandas preses sekretārs Frančesko Pelosi atzīmē: „RusVelo ir spēcīga komanda, ar kuru mums būs jārēķinās Jūrmala Grand Prix sacensībās. Tomēr Franese Vini-Selle Italia ir izrāvieniem gatava komanda, mēs vienmēr izmantojam izdevības trasē pietuvoties sāncenšiem, tādēļ paredzam, ka šajās sacensībās finišēsim ar labiem rezultātiem. Tāpat ceram, ka šīs sacensības būs lieliska iespēja, lai sagatavotos arī nākamajām sacensībām, kas Franese Vini-Selle Italia ir ieplānotas tuvākajā nākotnē.”

Latvijas godu sacensībās aizstāvēs divas komandas – Alpha Baltic/Unitymarathons.com un Rietumu-Delfin. Tāpat savu dalību ir apstiprinājušas Vācijas Team Specialized Concept Store, Rumānijas Tusnad Cycling Team, Ukrainas ISD-Lampere Continental, Slovākijas Dukla Trencin Trek komandas, kā arī Krievijas, Alžīrijas, Igaunijas, Somijas, Ungārijas un Baltkrievijas nacionālās izlases.

ISD-Lampere Continental komandas ģenerāldirektors Nikolajs Mirza akcentē: „Mums tas ir negaidīts pārsteigums, ka Latvija organizē tik augsta līmeņa velosacensības. Esam pārliecināti, ka Jūrmala Grand Prix būs ļoti profesionāli noorganizētas sacensības. Mums vēl nav bijis laika iepazīties ar distances plānu, kā arī konkurentu komandām, bet mēs noteikti centīsimies uzvarēt šajās sacensībās.”

Par Alpha Baltic Sport

Alpha Baltic Sport  organizētie sporta pasākumi notiek kopš 2010. gada. Vasaras maratonu sērija norisinās Baltijas lielākajā kūrortpilsētā Jūrmalā, kur tiek piedāvātas sacensības četros sporta veidos: šosejas velobraukšanā, skrituļslidošanā, kalnu velosipēdu sacensībās un skriešanas maratonā. 2011. gadā Jūrmalas maratonu sērija pulcēja vairāk nekā  8000 dalībnieku no 14 pasaules valstīm. Maratoni.lv oficiālais partneris ir Jūrmalas pilsētas dome.

Papildu informācijai:

Kristīne Tjarve

Alpha Baltic Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja

Tālr. 29296617

Epasts: kristine.tjarve@alphabaltic.lv

www.maratoni.lv

Informācija ievietota: 16.05.2012.

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām