Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Restorāns Lāču miga


Kārļamuiža, viesu nams


Dabas taka un trošu atrakcijas Ieriķos


Melturi, viesnīca

Laba vieta viesībām, nakšņošanai, lieliem un maziem pasākumiem
Ieteikt:

Jūrmalā notiks Eiropas Kūrortu asociācijas kongress
Jūrmalā šā gada 16. – 17. maijā norisināsies 17. Eiropas Kūrortu asociācijas (ESPA) kongress, kurā tiks runāts par veselības tūrisma jautājumiem un aktualitātēm Eiropas veselības kūrortos un ar spa saistītos uzņēmumos.

Kongresā tiks apspriesta tūrisma attīstība, ekonomikas aspekti Eiropas kūrortos, kā arī izglītības attīstība, pakalpojumu kvalitātes uzlabošana, standartu ieviešanas virzība, veselības tūrisma marketings un jaunu veselības produktu un terapiju veidošana.

17. Eiropas kūrortu asociācijas kongresā piedalīsies Eiropas nacionālās kūrortu asociācijas, politiķi, veselības tūrisma komersanti un medicīniskās nozares eksperti. Ar lekcijām uzstāsies tādi tūrisma eksperti, kā Eiropas Tūrisma aģentu asociācijas ģenerālsekretārs Mišels de Blusts un Eiropas Savienības Komisijas Tūrisma daļas vadītāja Frančeska Tudini. No Latvijas puses uzstāties uzaicināts viens no pieredzējušākajiem Latvijas kurortologiem, kūrorta rehabilitācijas centra „Jaunķemeri” dibinātājs un vadītājs Mihails Malkiels.

Kongresa laikā tiks apskatītas arī tādas būtiskas tēmas kā veselības tūrisma politika Eiropas Savienībā, pakalpojumu kvalitātes uzlabošana, vienotu Eiropas kvalitātes standartu ieviešanas virzība, pārrobežas veselības pakalpojumu brīva saņemšana, veselības tūrisma mārketings un medicīnas aspekti veselības aizsardzībā. Kongresa apmeklētājiem būs iespēja iepazīsties ar Jūrmalas veselības tūrisma pakalpojumus sniedzošajām iestādēm, kā arī apmeklēt dažas no tām. Tiks organizētas darba grupas par talassoterapiju, dabīgajiem dziednieciskajiem minerālūdeņiem un peloīdiem.

Eiropas Kūrortu asociācija ir nevalstiska organizācija, kas dibināta 1995. gadā Briselē un darbojas saskaņā ar Belģijas likumdošanu. Tā apvieno 20 biedrus no 19 dažādām valstīm ar mērķi veicināt kūrortu attīstību un dabisko kūrortu ārstniecisko līdzekļu, tādu kā klimats, minerālūdeņi, dūņas u.c., lietošanu un pieejamību cilvēkiem. Šobrīd Eiropā ir vairāk nekā 1200 dažādu veselības kūrortu, un Eiropas Kūrortu asociācijas mērķis ir veicināt sadarbību starp tiem, ieviest vienotus kvalitātes kritērijus, veicināt pieredzes apmaiņu, stimulēt ar kūrorta ārstniecības līdzekļiem saistītu pētniecību, kā arī radīt pamatu vienotām kūrortu mārketinga iespējām ESPA dalībvalstīs.

Jūrmala Eiropas Kūrortu asociācijā tika uzņemta 2004. gada 1. janvārī, bet šobrīd asociācijā kā Latvijas pārstāve jau trešo gadu darbojas ne tikai Jūrmalas pilsētas dome, bet arī biedrība „Latvijas Kūrortpilsētu asociācija”, kas apvieno septiņas Latvijas kūrortpilsētas ar mērķi veicināt kūrortu attīstību un atdzimšanu Latvijas Republikā.

 

Pieteikuma veidlapa

Informācija ievietota: 16.05.2012.

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām