Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Kalna ligzda, viesnīca

Maza un mājīga viesnīca Smiltenē


Dullā bumba (zorbu bumba, zorbing)


Vestiena, viesnīca


Turaidas muzejrezervāts
Ieteikt:

TAVA aicina Vācijas tūrisma speciālistus tuvāk iepazīt Latviju
Tā bija laba iespēja Vācijas ceļojumu firmu pārstāvjiem pastāstīt par Latvijas tūrisma piedāvājumu – uzskata Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) tūrisma tirgus speciāliste Anita Priedīte, vērtējot sarīkojumu, kas notika sestdien, 12. maijā, „Tallink Hotel” konferenču centrā Rīgā

Foto - Anita Deigele

Vācijas ceļojumu biroju kooperācijas „Deutscher Reisering e.V.” pamatmērķis ir veicināt kooperācijas biedru tūrisma firmu darbību un iepazīstināt tās ar jauniem ceļojumu galamērķiem. Šogad par kooperācijas izbraukuma pasākuma vietu bija izraudzīta Latvija, kas daudziem tūrisma nozarē strādājošajiem Vācijā ir maz pazīstama vai pat gluži sveša valsts.

Apmēram 80 Vācijas tūrisma kompāniju pārstāvjiem un nozares žurnālistiem pārskatu par Rīgas un Latvijas tūrisma iespējām sniedza Ekonomikas ministrijas, TAVA un LiveRiga speciālisti. Viesnīcas „Tallink Hotel” konferenču centrā notika arī neliela Latvijas tūrisma izstāde un kontaktbirža, kurā piedalījās pārstāvji arī no mūsu valsts reģioniem, Latvijas viesnīcu un restorānu un Latvijas kempingu asociācijas.

Pēc TAVA speciālistes vārdiem, Vācijas tūrisma profesionāļi un žurnālisti sarīkojumu vērtēja pozitīvi. Ceļojumu biroju kooperācija „Deutscher Reisering e.V.” aptver galvenokārt jaunās Vācijas federālās zemes un Štutgartes reģionu, bet šajās vietās ļoti bieži Latvija ir vēl neatklāta zeme. Tāpēc – Anita Priedīte uzsver – atzinība, kas saņemta no vāciešu puses, bijusi jo nozīmīgāka.

Vizītes laikā Latvijā vācu tūrisma nozares pārstāvji iepazinās ne tikai ar Rīgu un kūrortpilsētu Jūrmalu, bet arī apmeklēja Rundāles pili un ciemojās Kukšu muižā.

„Deutscher Reisering e. V.” reklāma sasniedz 275 miljonus tūristu Vācijā. „Deutscher Reisering e.V.” iekļaujas „Reisebüro Service GmbH&Co.KG” un līdz ar to ir daļa no ceļojumu biroju savienības „REWE„ar vairāk nekā 2500 ceļojumu organizācijām.

Sagatavojusi Inta Briede,
 TAVA (www.tava.gov.lv; www.latvia.travel) sabiedrisko attiecību speciāliste, tel. 67358152 , inta.briede@latvia.travel

15.05.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām