Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Lācītes, atpūtas parks


Purgaiļi, viesu māja


Cēsu ceļojumu aģentūra Dzelde


Minhauzena muzejs
Ieteikt:

Sestie tradicionālie Pūtēju orķestru svētki Līgatnē!
Sestie tradicionālie Pūtēju orķestru svētki Līgatnē! 26. maijā Līgatnē, vietā, kur izcilu harmoniju rod daba, cilvēks un māksla, notiks VI Tradicionālie Pūtēju orķestru svētki

Tie šogad pulcēs sešus orķestrus no Dobeles, Gulbenes, Madlienas, Limbažiem, Cēsīm un Līgatnes. Dienas garumā Līgatni pieskandinās pūtēju orķestru mūzika, darbosies meistardarbnīcas, Līgatnes estrādē muzicēs ansambļi, deju kolektīvi un solisti un jaunās grupas, kā arī būs iespēja vērot ikgadējo pūtēju orķestru dalībnieku futbolu. Svētku kulminācija būs svētku Lielkoncerts Līgatnes estrādē 20.00, kurā piedalīsies visi svētku dalībnieki.

Līgatne 2011. gadā tika pasludināta par Eiropas izcilāko tūrisma galamērķi Latvijā, iegūstot EDEN titulu (European Destinations of Excellence - EDEN). Šeit iespējams atpūsties, rast sevī harmoniju un iedvesmoties no skaistās dabas. Līgatni atzinīgi novērtējuši tūkstošiem viesu, kuru pulks katru gadu pieaug.

26. maijā viesi Līgatnē tiek gaidīti no plkst. 12.00, kad pilsētas centrā sāksies pūtēju orķestru saspēlēšanās, kas nu jau izveidojusies par tradīciju. Orķestru muzicēšanu varēs dzirdēt, staigājot pa jaunizveidotajām Līgatnes takām, romantiskajiem tiltiņiem “Eižens” un “Vilhelmīne” tādējādi izbaudot Līgatnes dabas skaistumu, kas 2011. gadā ļāva Līgatnei iegūt Eiropas izcilākā galamērķa Latvijā titulu!
Visas dienas garumā parkā pie Līgatnes kultūras nama darbosies meistardarbnīcas. Ikviens interesents varēs līdzdarboties papīra locīšanas, putnu darināšanas, koka karošu, rotu, ziepju gatavošanas, seju krāsošanas, masku veidošanas, auduma apdrukas, stabuļu un rožu darbnīcās.
Padomāts arī par izklaidi ģimenēm. Pilsētā darbosies dažādas atrakcijas un svētku tirdziņš.
Gandrīz visas dienas garumā Līgatnes pilsētas estrādē muzicēs ansambļi, jaunās grupas un priekšnesumus sniegs deju kolektīvi. Viesu vidū ir deju kolektīvs „Ritenītis”, jauniešu grupa Pyro Trees, Antras Dreģes vadītais ansamblis, kā arī īsts suņu dresūras paraugs Gintas Kleinbergas izpildījumā, bet tas vēl nav viss, jo brīvdabas estrāde tiks pieskandināta visas dienas garumā!
Vakarpusē – 19.30 – visi svētku dalībnieki dosies svinīgā gājienā no viesu nama „Lāču miga" uz pilsētas estrādi, kur 20.00 sāksies Lielkoncerts. Koncertā uzstāsies visi iepriekšminētie pūtēju orķestri, Līgatnes novada mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi,solisti, deju kolektīvi – Zeperi un Daiļrade. Koncerta īpašie viesi būs Latvijas Zelta talantu 2012 uzvarētāji – brāli Dermaki ar triāla šova priekšnesumu. Kā īpašs notikums izceļams arī tas, ka Lielkoncerta laikā pirmatskaņojumu piedzīvos Līgatnes pūtēju maršs apvienotā orķestra priekšnesumā un tiks atklāta Līgatnes pūtēju orķestru svētku jaunā emblēma!
Pēc koncerta šīs sezonas pirmā zaļumballe un dejas līdz rītam!
Uz tikšanos Līgatnē!
Svētku programma:
12.00- 14.30    Pūtēju orķestru skaņas Līgatnes sirdī - „Lustūzī”
12.00 -17.00     Mākslinieku priekšnesumi Līgatnes pilsētas brīvdabas estrādē

12:00 – 18:00 Amatnieku meistardarbnīcas parkā pie kultūras nama
19.30   Svētku gājiens no viesu nama „Lāču miga" uz pilsētas estrādi
20.00   Svētku Lielkoncerts
22.30   Zaļumballe pilsētas estrādē
Ieeja visos pasākumos bez maksas!
Svētku laikā darbosies mājražotāju tirdziņš, alu amatnieku darbnīca un varēs nobaudīt Līgatnes vīnus.

N.B. Bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem- ieeja zaļumballē tikai pieaugušo uzraudzībā.

15.05.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām