Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Duntes Urdziņas, viesu māja


Kārļamuiža, viesu nams


Melturi, viesnīca

Laba vieta viesībām, nakšņošanai, lieliem un maziem pasākumiem


Duntes Urdziņas, viesu māja




Ieteikt:

Muzeja nakts Cēsu Vēstures un Mākslas muzejā
Šogad Muzeju nakts ietvaros 19.maijā Cēsis tiks pasludinātas par ostas pilsētu un apmeklētāji būs liecinieki vienreizējam pasākumam „Jūra Cēsīs un Cēsis jūrā”.

Jau ziņots, ka vienam no NBS Jūras spēku patruļkuģiem dots Cēsu pilsētas vārds un Cēsu Vēstures un mākslas muzeja vadītāja Dace Tabūne ir ievēlēta par patruļkuģa „Cēsis” krustmāti. Tāpēc Muzeju naktī Izstāžu namā tiks atklāta izstāde „Cēsis jūrā”, kurā būs krasta apsardzes patruļkuģa „Cēsis” prezentācija videomateriālos, sarunās, intervijās. Ar savu klātbūtni pasākumu pagodinās arī kuģa komandas pārstāvji.

 

Īstā svētku rosība sāksies Pils dārzā, kad plkst.22:00 tiks izšautas signālraķetes virs „ostas pilsētas Cēsīm”. Ostas krodziņā skanēs dziesmas par jūru, būs iespēja nobaudīt jūras delikateses. Jūras tēmu papildinās dziesmas ap ugunskuriem, dejas un jauniešu ritma grupas izrāde. Īsi pirms pusnakts - uguns, ritma performance. Brīvdabas kino zālē Pils pagalmā vēsturiskajās kinolentēs skatāma jūra, jūrnieki un zvejnieki.

 

Ja Cēsu muzejs apmeklētājiem liksies par šauru, tad būs iespēja „noenkuroties” arī citās vietās pilsētā, jo atvērts apmeklētājiem būs arī Cēsu Muzeja Atklātais krājums Rīgas ielā 23, bet Cēsu Sv. Jāņa baznīcas tornis būs kā bāka, kas sniegs iespēju skatīt pilsētu no augstāka skatupunkta. Zvaigznes ABC grāmatnīca pulcinās literatūras mīļotājus uz veiksmīgā loma izvilkšanu ar labo cenu parādi. Seno rotu kalvē saimniekos kapteinis, rotkalis Daumants Kalniņš. Kafejnīcā „2’Locals” norisināsies tematisks vakars „Krodziņš jūrnieku stilā”.

 

Tos, kuri tomēr mazliet nobažījušies par jūras ienākšanu Cēsīs, pasākuma organizatori mierina ar senu stāstu. Akmens pie Cēsu Sv. Jāņa baznīcas sliekšņa ir vienā līmenī ar Rīgas torņa gaili. Ja arī Cēsīs ienāks jūra vai lielu plūdu gadījumā- drošība garantēta!

 

Informācija ievietota: 15.05.2012.

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām