Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Kalna ligzda, viesnīca

Maza un mājīga viesnīca Smiltenē


Valmiermuižas alus darītava


Cērtenes dzirnavas, viesu māja


Kosīši
Ieteikt:

Skolēni ar vilcienu uz Cēsīm dosies izzināt, atklāt un darboties
Sadarbojoties p/a "Cēsu Kultūras un tūrisma centrs" un a/s "Pasažieru vilciens", kā arī Cēsu uzņēmējiem, šajā pavasarī tiek piedāvātas aizraujošas skolēnu ekskursijas. Ikvienai klasei no pieciem dažādiem variantiem ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko ekskursijas saturu un veselu dienu pavadīt Cēsīs

Dažādos komplektos sakombinētas aktivitātes „Senie notikumi, amati un tradīcijas Cēsīs”, „Stāsti, ko stāsta Cēsis”, „Atraisi savu zinātkāri”, „Cēsis-atklājumu un atjautības pilsēta” papildinās skolēnu zināšanas darbīgā un interaktīvā veidā.

Cēsu pils kompleksa un Seno rotu kalves apmeklējums, ekskursija pa Cēsu vecpilsētu, aušanas darbnīcas „Vēverīšas” apmeklējums vai Seno lietu stāsti Cēsu muzeja atklātajā krājumā bērniem sniegs ieskatu mūsu valsts kultūrā un vēsturē. Savukārt Bērnu zinātnes centra „Z(in)oo” apmeklējums radīs izpratni par fiziku, mehāniku, ķīmiju un matemātiku.

„Tā kā vilciens ir ekonomiski izdevīgs, ekoloģiski tīrs un videi draudzīgs transporta līdzeklis, ar kuru ērti var nokļūt līdz Cēsīm, tad šoreiz skolēnu pavasara ekskursijām gribam ieteikt tieši šādu pārvietošanās veidu,” saka Cēsu Tūrisma informācijas centra vadītāja Andra Magone. „A/s „Pasažieru vilciens” skolēnu klasēm piedāvā īpašo cenu braucienam ar vilcienu abos virzienos. Protams, arī tie skolēni, kuriem nav iespējas izmantot vilcienu, ir laipni aicināti atbraukt uz Cēsīm. Atsauksimies uz ikvienu lūgumu izstrādāt individuāli tematisko maršrutu pa Cēsīm, kas varētu palīdzēt apgūt jaunas zinības vai papildināt mācību procesu.”

Maršruti tika izstrādāti ņemot vērā to, ka īpaši maijā un jūnijā skolēnu klases ļoti aktīvi dodas mācību ekskursijā pa Latviju. Sazinoties ar Cēsu Tūrisma informācijas centru, programmas saturu ir iespējams mainīt, papildināt vai pat pagarināt.

07.05.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām