Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Kafejnīca, bārs Silmači


Mīlmaņi, viesu nams


Briežu dārzs „Jasmīni”


SIA Rehabilitācijas centrs "Līgatne", viesnīca

Atpūtai un veselībai. Šeit arī padomju varas īpaši slepenie pazemes bunkuri!
Ieteikt:

Jau pavisam drīz – 5.maijā Valkā, Lugažu laukumā norisināsies X Lielais Labdarības Robežtirgus – jubilejas pasākums ar daudzveidīgu kultūras programmu, andeli, dažādām atrakcijām, labdarības loteriju un citām aktivitātēm visai ģimenei
Tradicionāli Robežtirgus ideja un mērķis ir labdarība, visi tirgū iegūtie līdzekļi par tirdzniecības vietu nomu, loteriju un labdarības desiņām tiek ziedoti kādam konkrētam mērķim. Kā jau ziņots, šogad visi tirgū iegūtie līdzekļi tiks ziedoti Valkas pilsētas labiekārtošanai – soliņu un atkritumu tvertņu iegādei

Robežtirgus laikā būs iespējams ne tikai pirkt un pārdot, bet arī izjāt ar zirgu, apskatīt kolekcionāru izstādi, nogaršot labdarības desiņas, pārbaudīt veiksmi loterijā, piedalīties radošajās darbnīcās, izlēkāties batutā, piedalīties foto akcijā vai vienkārši baudīt svētkus. Lai to visu redzētu – tiekamies Robežtirgū!

Viena no iecienītākajām atrakcijām ir Labdarības loterija, tās balvu fondu veido vietējo uzņēmēju, iestāžu un privātpersonu saziedotās balvas. Ikgadēji savu atbalstu Robežtirgus organizēšanā sniedz Valkas Dāmu klubs, Valkas pilsētas kultūras nams, Skaidrīte Pavlova (Valkas pilsētas tirgus), Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļa, SIA „Servilat” (labdarības desiņas), Valkas Rotari klubs un Valkas Jauniešu dome.

Iepriekšējos gados līdzekļi ir ziedoti rotaļu laukuma izveidei, krēslu iegādei Bērnu un jauniešu interešu centram. Pateicoties Labdarības Robežtirgum, J.Cimzes Valkas Mūzikas skolai ir iegādāts akordeons un nepieciešamā tehnika, lai ik dienu pilsētā atskaņotu J.Cimzes tautas dziesmas apdari „Teici, teici valodiņa”. Līdzekļi ir novirzīti arī pilsētas skeitparka izveidei un inventāra iegādei, Valkas pilsētas tirgus labiekārtošanai – jaunu galdu iegādei un Valkas novada bibliotēku grāmatu krājumu papildināšanai.

Visi vietējie, tuvie un tālie amatnieki, ražotāji vai vienkārši tie, kuri vēlas parādīt un prezentēt sevi vai kādu produktu, 5.maijā ir laipni gaidīti Valkā – pilsētā, kur sākas Latvija.

03.05.2012

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām