Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Kamenes, viesu māja


Irbītes, brīvdienu māja


Kafejnīca, bārs Silmači


Ozolkalna Piedzīvojumu parks
Ieteikt:

Šogad „Dižajai Baltijas apceļošanai” jauna koncepcija
Baltijas valstu ceļotāji jau sesto gadu pēc kārtas tiek aicināti piedalīties reģionālajā tūrisma pasākumā ar nosaukumu „Dižā Baltijas apceļošana”

 

Projekts aizsākās kā Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) organizēts nacionāls pasākums, lai, popularizējot konkrētus tūrisma objektus, it īpaši - reģionos, veicinātu vietējā tūrisma attīstību. Vēlāk šis modelis tika piemērots Baltijas valstu mērogam, lai iepazītu savus tuvākos kaimiņus un ceļošanu padarītu daudzveidīgāku, un projekts ieguva savu tagadējo nosaukumu „Dižā Baltijas apceļošana”. Apceļošanas būtība ir tāda, ka ikviens dalībnieks, kas apceļo zināmu skaitu tūrisma vietu un nofotografējas pie konkrētiem objektiem, pretendē uz balvām. Galvenā balva ir divu dienu ceļojums uz kaimiņvalstīm.

2012. gadā TAVA projektu „Dižā Baltijas apceļošana” realizēs ar Eiropas Komisijas finansiālu atbalstu. Šā gada projekta „Dižā Baltijas apceļošana” iezīme ir tā, ka šis projekts noritēs visciešākajā sasaistē ar otru Eiropas Komisijas iniciatīvu - „Eiropas izcilākie tūristu galamērķi” jeb EDEN, kas arī jau vairākus gadus Latvijā tiek organizēts, lai veicinātu ilgtspējīga, pareiza un līdzsvarota tūrisma attīstību.

„ Šogad projekta „Dižā Baltijas apceļošana” apmeklējamo tūrisma objektu sarakstā ir iekļauti iepriekšējo gadu EDEN jeb Eiropas izcilāko tūrisma galamērķu konkursa uzvarētāji un nākamie kritērijiem vistuvāk atbilstošie tūrisma galamērķi. Projekta galvenā aktivitāte būs Baltijas ceļojumu maratona organizēšana uz konkrētiem galamērķiem. Tie tiks iekļauti Baltijas valstu žurnālistu vizītēs un tūristu plūsmas organizēšanā, ” informē „EDEN Latvia” projekta vadītājs Armands Muižnieks.

Pēc TAVA direktora Armanda Slokenberga vārdiem, Eiropas Komisija atzinīgi novērtējusi Latvijas sadarbību ar pārējām Baltijas valstīm, organizējot Baltijas ceļojumu maratonu sasaistē ar EDEN projektu, un minējusi to kā labu paraugu, kurš rāda, kā jāsadarbojas un jāattīsta tūrisma galamērķi, lai tie būtu pievilcīgi tūristiem.

„Dižā Baltijas apceļošana ” sāksies 2. maijā.

TAVA, 27.04.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām