Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Spāriņu kalns, viesu nams


Minhauzena unda, viesnīca

Moderna viesnīca un konferenču centrs tuvu jūrai


Spāriņu kalns, viesu nams


Rodeļu trase
Ieteikt:

Valmierā jauns un unikāls kultūras produkts – Valmieras kultūras karte!
Lai veicinātu vietējo kultūras patēriņu un akcentētu, ka Valmiera nav tikai uz ražošanu vērsta, bet arī pilsēta ar bagātīgu un kvalitatīvu kultūras piedāvājumu, Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras pilsētas un tuvākās apkārtnes kultūras iestādēm izveidojusi jaunu kultūras produktu – Valmieras kultūras karti

Kartes ideja ir piedāvāt tās īpašniekam iespēju par izdevīgāku cenu apmeklēt kultūras un atpūtas pasākumus septiņās kultūras iestādēs. Kartes īpašnieks varēs saņemt atlaides sākot no 15% Valmieras Kultūras centrā, Valmieras Drāmas teātrī, Valmieras muzejā, Mākslas „Galerijā Laipa”, Džeza klubā-restorānā „Parks”, kinoteātrī „Gaisma” un Dikļu pilī. Kartes sadarbības partneri ir arī Valmieras integrētā bibliotēka un Valmieras Valsts ģimnāzijas galerija „Ledus pagrabs”.

Lai saņemtu Valmieras kultūras karti, neierobežotā laika periodā jāapmeklē sarīkojumi piecās no septiņām kultūras iestādēm. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, jālūdz kasierim uzspiest zīmodziņu Valmieras kultūras kartes brošūrā īpaši šim mērķim paredzētā vietā. Kad aizpildītas vismaz piecas no septiņām zīmogiem paredzētajām vietām, Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela 10, Valmiera), varēs apmainīt zīmogu kartiņu pret Valmieras kultūras karti. Valmieras kultūras karte tiks izsniegta bez maksas. Karte būs personalizēta – uz tās tiks iespiests kartes īpašnieka vārds un uzvārds, tā tiks reģistrēta elektroniskā sistēmā. Ikviens, kurš to vēlēsies, pēc kartes saņemšanas turpmāk varēs saņemt arī jaunāko informāciju par pasākumiem visās kultūras iestādēs. Kultūras kartes brošūras pieejamas visās septiņās projektā iesaistītajās iestādēs, kā arī Valmieras integrētajā bibliotēkā, galerijā „Ledus pagrabs”, Valmieras Tūrisma informācijas centrā un Valmieras pilsētas pašvaldībā Lāčplēša ielā 2.

Valmieras Kultūras centrā Valmieras kultūras kartes īpašnieks saņems ieejas maksas atlaidi Ls 0,50 apmērā katrai biļetei uz koncertiem un sarīkojumiem, ko organizē Valmieras Kultūras centrs un kas tiek pārdotas Valmieras Kultūras centra kasē.

Valmieras Drāmas teātrī Valmieras kultūras kartes īpašnieks saņems 15% atlaidi 2 biļetēm uz katru no VDT izrādēm, izņemot uz viesizrādēm, bērnu izrādēm un tām izrādēm, kas norādītas ar īpašo cenu. Valmieras Drāmas teātra mārketinga direktore Agita Mačuka: „Novēlu, lai Valmieras kultūras karte nav viena no daudzajām kartēm, bet lai tā ir prestiža un cilvēki vēlas to iegūt savā īpašumā. Šāda karte ir lielisks mārketinga rīks. Kartes īpašniekiem nākotnē varētu veidot īpašus pasākumus, piemēram, organizēt tikšanās ar radošiem kultūras un mākslas cilvēkiem.”

Valmieras muzejā Valmieras kultūras kartes īpašnieks saņems 50% atlaidi katrai biļetei izstāžu apmeklējumam un muzeja organizētajiem pasākumiem.

Mākslas „Galerijā Laipa” Valmieras kultūras kartes īpašnieks saņems 15% atlaidi katrai biļetei izstāžu apmeklējumam un „Galerija Laipa” organizētajiem koncertiem un sarīkojumiem.

Kinoteātrī „Gaisma” Valmieras kultūras kartes īpašnieks saņems atlaidi Ls 0,50 apmērā katrai biļetei uz jebkuru kino seansu, izņemot filmas pirmizrādes nedēļā.

Džeza klubā-restorānā „Parks” Valmieras kultūras kartes īpašnieks saņems 15% atlaidi katrai biļeteiuz muzikālajiem vakariem (koncertiem). Restorāna vadītāja Baiba Smilga: „Valmieras kultūras karte apliecina, ka Valmiera ir īsta kultūras pilsēta. Kartes ideja ir brīnišķīga, jo tā vērsta uz mūsu cilvēkiem - valmieriešiem.”

Valmieras kultūras kartes īpašnieki varēs saņemt atlaides arī Dikļu pilī - 15% atlaidi katrai biļetei uz koncertiem un izrādēm Dikļu pilī. Atlaide spēkā, iegādājoties biļetes Dikļu pilī.

Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob. tel.: 28382051

20.04.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām