Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

PA “Ogres un Ikšķiles Tūrisma attīstības aģentūra”


Minhauzena unda, viesnīca

Moderna viesnīca un konferenču centrs tuvu jūrai


Ratnieki, atpūtas komplekss,viesu māja


Avoti, atpūtas un sporta komplekss
Ieteikt:

28.aprīlī Cēsīs notiks seminārs māksliniekiem un amatniekiem „Kā tirgoties starptautiskajā portālā ETSY”
28.aprīlī projekta "Mākslinieki un radošie uzņēmēji reģiona attīstībai" ietvaros Cēsu Jaunajā pilī notiks dizaineres Ineses Liepiņas seminārs Cēsu un Tartu māksliniekiem „Kā tirgoties starptautiskajā portālā ETSY”

www.etsy.com ir visā pasaulē populārs interneta portāls, kurā ikviens var izveidot savu veikalu un pārdot rokdarbus, zīmējumus, amatniecības darinājumus – jebkurus priekšmetus, ko var pārsūtīt pa pastu. Etsy noteikums ir: drīkst pārdot tikai tās lietas, ko esi gatavojis pats, var pārdot materiālus vai arī īpašas senas (vintage) lietas. Etsy mārketings balstās tirgotāju savstarpējā sadarbībā, apvienojot individuālus veikaliņus plašā starptautiskā komūnā.

Dizainere Inese Liepiņa dalīsies pieredzē par tirgošanos Etsy - viņa šo iespēju veiksmīgi izmanto savu rokdarbu pārdošanai. Inese mācīs, kā atrast plašu noieta tirgu savam produktam, kā, atbalstot citus, kļūt pamanāmam milzīgajā portālā, kā sadarboties ar citiem tirgotājiem no Latvijas. Tiks pētītas preces dažādās cenu grupās, vienlaikus mācoties, kā aprēķināt pārdošanas cenu savam produktam.

Seminārs notiks angļu valodā Cēsu Jaunajā pilī 28.aprīlī plkst.11:00. Dalība seminārā BEZ MAKSAS!

Interesentus lūdzam pieteikt savu dalību līdz 22.aprīlim, atsūtot pieteikuma e-pastu projekta asistentei Elīnai Kalniņai uz e-pastu: elina.cesis@gmail.com.

Semināru organizē pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”, Tartu Radošo Industriju centrs un biedrība „Mākslas izglītības centrs Trīs Krāsas” projekta "Mākslinieki un radošie uzņēmēji reģionālai attīstībai" ietvaros ar Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas finansiālu atbalstu.

Projekta mērķis ir palielināt dažādu jomu mākslinieku nozīmi un lomu vietējo sabiedrību attīstībā, iesaistot māksliniekus radošo risinājumu veidošanā sabiedrības sociālām, vides un kultūras problēmām, kā arī veidot ilgtermiņa kultūras apmaiņu starp māksliniekiem, kultūras organizācijām un mākslu skolām Cēsīs un Tartu.

19.04.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām