Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Vestiena, viesnīca


Vonadziņi, viesu nams

Viens no lielākajiem atpūtas kompleksiem Vidzemē


Kalbakas, lauku māja

Mierīga un mājīga vieta Smiltenes pievārtē, kur pavadīt lieliskas brīvdienas kopā ar ģimeni un draugiem


Vējkalna nams, viesu māja
Ieteikt:

Olimpieši sportos kopā ar skolēniem
Siguldas novada olimpieši skeletonisti Martins un Tomass Dukuri aprīļa nogalē piedalīsies Siguldas novada skolu sporta stundās, lai kopā ar bērniem veiktu sporta skolotāja dotos uzdevumus.

Kopējai sadarbībai ar olimpiešiem pieteikušās četras novada skolas – Siguldas Valsts ģimnāzija, Siguldas pilsētas vidusskola, Siguldas 1.pamatskola un Allažu pamatskola. Olimpieši uzsver, ka šoreiz akcents netiks likts uz atsevišķu pasākumu organizēšanu, bet gan uz kopīgu sportošanu ikdienas sporta stundās.

Kā pastāstīja abu olimpiešu tēvs un treneris Dainis Dukurs, doma par olimpiešu piedalīšanos sporta stundās radusies sarunā ar LR Izglītības ministru Robertu Ķīli, spriežot par to, kā paaugstināt sporta stundu prestižu. Dainis Dukurs uzsver, ka viņu mērķis nav koriģēt sporta skolotāju darbu, norādot, ka kaut ko vajadzētu darīt savādāk. Vienlaikus gan viņš atzīst, ka, iespējams, valstiskā līmenī būtu jāmaina sporta stundu organizēšana, lai radītu bērnos kustību prieku, lai veicinātu viņu fizisko attīstību, veselības nostiprināšanu. Tas viss pašlaik lielā mērā izpaliek. Dukuru ģimene no savas puses ir gatava iesaistīties, lai kaut kas šajā ziņā mainītos. „Mēs ar šo akciju negribam pateikt, ka tagad visiem jāizaug par čempioniem, svarīgāk pašlaik ir, lai bērni izaugtu fiziski attīstīti. Tas nepieciešams, lai viņi vēlāk varētu veiksmīgi strādāt jebkurā darba jomā. Esam jau bijuši pie skolēniem Mālpilī, Krimuldā, Valkā, Bauskā un citur, tāpēc tagad jūtam tādu kā pienākumu tikties arī ar sava novada bērniem,” stāsta Dainis Dukurs.

Datumi, kuros olimpieši viesosies skolās, vēl tiks precizēti sarunās ar sporta skolotājiem, ņemot vērā gan skolas sporta stundu programmas, gan olimpiešu iespēju atrast brīvu laiku savā treniņprocesā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Ratniece

Informācija ievietota: 18.04.2012.

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām