Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Dabas taka un trošu atrakcijas Ieriķos


Lācītes, atpūtas parks, viesu māja


Vestiena, viesnīca


Kalna ligzda, viesnīca

Maza un mājīga viesnīca Smiltenē
Ieteikt:

Akcija "EDEN Dižā Baltijas apceļošana" tuvojas
Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) sadarbībā ar Lietuvas un Igaunijas valsts tūrisma organizācijām sesto gadu pēc kārtas rīko Baltijas valstu tūrisma produktu popularizēšanas akciju – „EDEN Dižā Baltijas apceļošana” jeb "EDEN GBT"

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šā gada projekta galvenā ideja ir Eiropas izcilāko tūristu galamērķu jeb EDEN (www.eden.latvia.travel) popularizēšana Baltijas valstīs. Uzdevums ir vērst sabiedrības uzmanību uz līdzsvarotu jeb ilgtspējīgu tūrisma attīstību, kas dotu ieguldījumu arī pašu tūrisma galamērķu attīstībā. Tos iepazīt var ģimenes, draugu grupas vai darba kolektīvi, izspēlējot tūrisma galamērķu sasniegšanu kā spēli ar fotografēšanos pie konkrētiem tūrisma objektiem vai gluži vienkārši apmeklējot tās tūrisma vietas, kuras atbilstoši Eiropas Komisijas kritērijiem tūrismu attīsta pareizi.

Akcijas gaitā tiek reklamēti gan jau zināmi, gan mazāk zināmi tūrisma galamērķi, kuri dažādos gados atbilstīgi EDEN projekta tēmai ir ieguvuši atzinīgu novērtējumu.

Speciāli projektam ir izstrādātas brošūras, kurās iespējams daudz detalizētāk iepazīties ar akcijā iesaistītajiem tūrisma galamērķiem, īpašajiem piedāvājumiem un projekta noteikumiem.

"EDEN GBT" norisināsies no 5. maija līdz 15. septembrim, kad ikviens Baltijas valstu iedzīvotājs varēs piedalīties cīņā par balvām, ko gada nogalē saņems aktīvākie akcijas dalībnieki.

Šogad Latvijā tūristiem tiek piedāvāts apmeklēt Liepāju un iepazīt pilsētas himnas tēlus, Kuldīgas Promenādi, Kaņiera ezera putnu vērošanas torni, Jūrmalas Dzintaru parka skatu torni, pilnveidotās Siguldas pilsdrupas, Dikļu pili, Cēsu pilsmuižas kompleksu, Līgatnes papīrfabrikas ciematu Tērvetes dabas parku un Rēzekni.

Papildu informācija par akciju „EDEN GBT”, sākot ar maiju, būs pieejama mājaslapā www.greatbaltic.eu.

Sagatavojis EDEN projekta vadītājs Latvijā Armands Muižnieks, edenlatvia@gmail.com

TAVA, 17.04.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām