Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Audēju darbnīca „Vēverīšas”


Cērtenes dzirnavas, viesu māja


Avoti, motelis un kempings

Jauns un mūsdienīgas atpūtas un sporta komplekss


Rodeļu trase
Ieteikt:

Tūrisma uzņēmēji tiekas Hauzē
29. martā norisinājās Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūras organizētā bezmaksas tūrisma uzņēmēju konference, kurā vienkopus pulcējās gan Ogres un Ikšķiles, gan arī citu novadu uzņēmēji un arī tie, kas vēl tikai plāno savu uzņēmējdarbību

Lai satikšanās ritētu brīvākā gaisotnē, organizatori par konferences norises vietu bija izvēlējušies viesmīlīgās „Hauze” telpas. Konferenci atklāja Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūras direktore Ieva Skutule, kas iepazīstināja ar 2012. gadā  paveikto un to, kas šogad vēl plānots. Savukārt Tūrisma valsts attīstības aģentūras (TAVA) Vecākā eksperte stratēģiskās plānošanas jautājumos Inese Šīrava uzsāka konferenci ar lekciju par par kvalitātes vadību tūrismā, uzsverot, ka mūsdienās ir iespējams novērtēt ikviena produkta/pakalpojuma kvalitāti. I. Šīrava apgalvoja, ka viesmīlība ir visa pamatā, aicinot konferences dalībniekus  pievērst uzmanību katram neapmierinātajam klientam, jo informācijas laikmetā viens neapmierināts klients panāk to, ka informāciju saņem 100 citi cilvēki, kas var ietekmēt tālāku attīstību, līdz ar to pirmās lekcijas laikā tika atklāti arī principi, kas nosaka laba servisa nodrošināšanu un kāda ir Latvijas tūrisma pakalpojumu kvalitātes sistēmas „Q-Latvija” principi.

Konferenci turpināja Aija Van der Steina, Biznesa augstskolas „Turība” lektore, koncentrējot konferences dalībnieku uzmanību tieši uz sadarbību un mārketinga aktivitātēm. Tika uzsvērts tas, ka jāveido kompleksi piedāvājumi, jo kopā ar citiem domubiedriem noturēt klienta interesi esot daudz vienkāršāk. Pēc Aijas Van der Steinas vārdiem, sadarbība esot veids kā runāt uz āru, kā aptvert lielāku interesentu loku. „Gribot negribot mēs esam globāli un interneta vidē saturu par mums veido patērētāji, tādēļ jāizmanto visi ceļi, lai pēc iespējas vairāk nodrošinātu precīzu un aktuālu informāciju”, apgalvoja Van der Steina. Lektore atklāja, ka Ogrē un Ikšķilē tūrisma piedāvājums ir jāattīsta un to var izdarīt tikai paši uzņēmēji, izrādot iniciatīvu un parādot savu gatavību sadarboties. Lekcijas laikā tika atklātas arī dažādas iespējas, kā radīt piedāvājuma pievienoto vērtību, kā ieinteresēt potenciālo klientu izvēlēties it kā pavisam parastu piedāvājumu un kā likt klientam atgriezties pie jums.
Kā trešais lektors konferencē uzstājās BalticTravelnews.com direktors Aivars Mackevičs, pieskaroties tēmai par sociālo vidi un tās izmantošanu. Galvenā uzmanība tika pievērsta sociālā tīkla tīmekļa vietnei „Facebook” un tā izmantošanas iespējām uzņēmuma attīstībā.  Lekcijas laikā tika atklāts, kā piesaistīt klientu uzmanību un kāda informācija sasniedz lietotāju. Aivars Mackevičs stāstīja par to, kāda atšķirība ir dažādiem sociāliem tīkliem un kādu mērķauditoriju katrs no tiem sasniedz. Analizētas tika arī statistikas iespējas, kas parāda, kādas ziņas cilvēkus interesē, kurā laikā auditorija ir visaktīvākā un to, cik lielu auditoriju sasniedzis konkrētais ziņojums. BalticTravelnews.com direktors konferences dalībniekiem lika saprast, ka šī sociālā tīkla tīmekļa vietne Latvijā vēl attīstās un šis ir īstais laiks, kad piesaistīt interesentu loku un bez maksas reklamēt sevi sabiedrībai.

Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra izsaka pateicību lektoriem un uzņēmējiem par dalību konferencē un cer uz tālāku sadarbību arī nākotnē!

Informāciju sagatavoja Nika Frīdberga,

Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra

02.04.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām