Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Dārza un atpūtas centrs Latroze, viesu nams

restorāns, viesu nams, pirts


Kalna ligzda, viesnīca

Maza un mājīga viesnīca Smiltenē


Rāmkalni

Kalnu slēpošanas trase, rodeļu trase, dullā bumba, lidojošais krēsls un ne tikai


Lāču miga, viesu nams

Mājīgs restorāns un viesu nams ar īpaši labu virtuvi
Ieteikt:

Lieldienās ‘’Rakšos’’ notiks sezonas atklāšana
Svētdien, 8.aprīlī 8 km no Cēsīm, Amatas novada ‘’Rakšos’’, notiks sezonas atklāšanas pasākums, uz kuru visi aicināti ierasties ar dažādām interesantām ausīm, lai kopīgi baudītu Lieldienu atrakcijas garauša Laumauša vadībā

Pasākums sāksies 12:00 ar garauša Lamauša Lieldienu uzrunu. Garausis Lamausis ar saviem palīgiem lāci Pekausi, pilsētas un lauku pelēm izklaidēs bērnus un viņu vecākus, iesaistot dažādās interesantās atrakcijās un spēlēs. Svētku laikā notiks milzīgas siena olas rotāšana, olu ripināšana un šūpošanās, bez kā nav iespējamas nevienas Lieldienas, kā to vēsta latviešu tautas ticējumi.

Lieldienās ‘’Rakšos’’ darbosies vairākas radošās darbnīcas, kur varēs gatavot interesantas ausis, no lamu un alpaku vilnas filcēt olas un zaķus, kā arī visas dienas garumā būs atvērta brīvā skatuve bērniem un skanēs svētku mūzika.

Pasākumā būs vairāki svētku priekšnesumi – DACVG teātra kopas izrāde ‘’Cīņa ar pūķi’’, kuras autore un režisore ir Guna Rukšāne, dziedās jaunie talanti Simona Ruska un Pēteris Vīksna, tautas deju priekšnesumus sniegs vidējās paaudzes deju kolektīvs ‘’Jumis’’, Ulda Blīgznas vadībā, savukārt krāšņos sarīkojumu deju priekšnesumus būs iespēja baudīt sporta deju apvienības ‘’Reveranss’’ sniegumā.Lieldienu pasākuma viesiem būs iespēja aplūkot ‘’Rakšu’’ zoo iemītniekus – kamieļus, lamas, alpakas un guanako, kuru skaits šobrīd pārsniedz jau 40. Garāko ausu īpašniekiem būs gods izbraukt lamiņu pajūgā, savukārt neparastāko ausu īpašniekiem uzaicinājums skrējienam ar lamu pavadā. Tie, kuri būs visčaklākie un atnesīs visvairāk sakrāsotās olas, lai piedalītos Lieldienu olu konkursā, kā īpašo balvu saņems izjādi ar kamieļmāti Fatimu, kura Latvijā ir dzemdējusi jau 2 brašus kamielēnus – Tabitu un Cēzaru. Izjājot ar kamieli, ikviens interesents saņems ‘’Rakšu’’ kamieļjāšanas speciālista sertifikātu.

Visiem pasākuma apmeklētājiem būs iespēja pārbaudīt vai iegūt iemaņas īpašo, kamieļmātes pienā iejaukto pankūku un hamburgeru cepšanā un degustēšanā.

Ieejas maksa pasākumā pieaugušajiem 2 lati un krāsota ola, bet bērniem un pensionāriem 1 lats un krāsota oliņa.

Kontaktinformācija:

Elija Krauze, 20009098, elija.krauze@hotelraksi.lv

30.03.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām