Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Turaidas muzejrezervāts

Muzejs saglabā, pēta un popularizē kultūrvēsturisko mantojumu


Atpūtas parks Rāmkalni


Turaidas viduslaiku pils (Turaidas muzejrezervāts)


SIA Rehabilitācijas centrs "Līgatne", viesnīca

Atpūtai un veselībai. Šeit arī padomju varas īpaši slepenie pazemes bunkuri!
Ieteikt:

Autoceļu stāvoklis reģionā aizvien pasliktinās
Šodien, 27.martā, Cēsīs norisinājās Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes sēde, kuras laikā deputāti diskutēja par autoceļu stāvokli reģionā. Tika konstatēts, ka gada laikā ceļu stāvoklis nav uzlabojies, un palielinājies to ceļu skaits, kas atrodas avārijas stāvoklī un apdraud ceļu satiksmes drošību

Jau pirms gada (2011.gada 29.martā) Vidzemes plānošanas reģions (VPR) nosūtīja Satiksmes ministrijai vēstuli par avārijas stāvoklī esošajiem autoceļiem Vidzemes plānošanas reģiona teritorijā, lūdzot rast finansējumu avārijas situācijas novēršanai uz autoceļiem reģionā, norādot konkrētus ceļa posmus, kuri ir avārijas situācijā. Šobrīd VPR konstatējis, ka vēstulē minētajos autoceļu posmos uz šo brīdi autoceļu stāvoklis nav uzlabojies.

Daudzviet arī uz citiem valsts galvenajiem autoceļu posmiem ceļu pamatne ir nolietota, brauktuve strauji sabrūk, tie ir avārijas situācijā un apdraud satiksmes drošību. Lai novērstu avārijas situāciju tiem ir nepieciešama pilnīga segas rekonstrukcija. “Ceļu infrastruktūra ir viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem, lai veicinātu reģiona attīstību, tāpēc pašvaldību vadītājus uztrauc, ka šajos posmos netiek plānoti remontdarbi,” stāsta VPR administrācijas vadītāja Guna Kalniņa - Priede.

Lai novērstu katastrofālo stāvokli uz valsts autoceļiem, VPR atkārtoti nosūtījis vēstuli Satiksmes ministrijai ar lūgumu rast finanšu resursus avārijas situācijas novēršanai uz autoceļiem, kā arī, veidojot budžeta grozījumus, investīcijas ceļam akcentēt kā prioritāti.

Informāciju sagatavoja:
Māra Poikāne
Sabiedrisko attiecību speciālists
Vidzemes plānošanas reģions

29.03.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām