Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Silmači, atpūtas bāze

Lielākā atpūtas bāze Vidzemē


Krogs Mazais Ansis


Velomaršrutu numerācija


Dullā bumba (zorbu bumba, zorbing)
Ieteikt:

Darbu uzsāk Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”
Ar 2012. gada 1. martu darbu uzsāka Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”, kas izveidota reorganizējot Gulbenes novada tūrisma informācijas centru

Pašvaldības aģentūras galvenais mērķis ir, sadarbībā ar Gulbenes novada tūrisma uzņēmējiem, amatniekiem,
mājražotājiem un tūrisma jomas entuziastiem, attīstīt tūrismu pašvaldības administratīvajā teritorijā un veicināt Gulbenes novada kā tūrisma galamērķa atpazīstamību, popularizējot novada unikālo kultūrvēsturisko mantojumu.

Kā pirmais plānotais kopdarbs ar Gulbenes novada tūrisma uzņēmējiem un biedrību „Sateka” ir regulāra ikmēneša Zaļā tirdziņa izveidošana Gulbenes pilsētā, kur savus ražojumus varēs prezentēt un pārdot novada amatnieki un mājražotāji. Tiks veidoti sadarbības projekti ar tūrisma aģentūrām, firmām un citām organizācijām, kā arī aktīvāk strādāts pie papildus finansējuma piesaistes ar dažādu projektu palīdzību. Jaunizveidotā pašvaldības aģentūra turpinās jau veiksmīgi uzsākto sadarbību ar A/S „Pasažieru vilciens” un SIA “Gulbenes-Alūksnes bānīti” regulāro vilcienu reisu programmu sagatavošanā un realizēšanā.

PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ir daudz ieceru, plānu un enerģijas, lai strādātu pie tūrisma attīstības Gulbenes novadā, taču liels uzsvars tiks likts ne tikai uz jaunumu ieviešanu, bet galvenokārt uz kvalitātes uzlabošanu sniegtajiem tūrisma pakalpojumiem.

21.03.2012

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām