Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Svētavota dabas parks


ANNAS HOTEL


SIA M.E.LAT-LUX


Ķoņu dzirnavas
Ieteikt:

Londonas Red Bull minitrekā uzvar Latvietis Toms Alsbergs
Aizvadītajā nedēļas nogalē Red Bull Mini Drome sacensībās uzvarēja Latvijas biedrības "Tru Fix Kru" riteņbraucējs Toms Alsbergs.

Jorkas hallē Londonā bija pieteikušies vairāk kā 200 dalībnieku no visas Eiropas, un dienu iepriekš sestdienā jau notika kvalifikācija, kur 50 labākie, tajā skaitā Toms, ieguva tiesības cīnīties par nokļūšanu finālā, kurā sacentās 32 labākie. Taču svētdien fināla braucienā latviešu velobraucējs ierindojās pirmajā vietā, aiz sevis atstājot otrās vietas ieguvēju Stratonu Heronu un trešās vietas ieguvēju Tristiānu Gudleju. Toms arī sasniedza ātrākā apļa rezultātu, kas ir 3,2 sekundes.

Pēc uzvaras Toms izteicās: "Šis ir mans ceturtais zelts Red Bull Mini Drome sacensībās, un es jūtos brīnišķīgi. Taču katru reizi, kad es uzvaru, sajūtas ir kā pirmo reizi. Atmosfēra ir elektrizēta. Sacensības kļūst ar katru reizi arvien izaicinošākas un katru reizi braucēji kļūst arvien spēcīgāki un spēcīgāki".

Latvijas Riteņbraucēju apvienības valdes priekšsēdētājs Viesturs Silenieks pauž viedokli: "Pagājušajā nedēļā, kad oficiāli uzņēmām "Tru Fix Kru" par Latvijas Riteņbraucēju apvienības biedru, nebija ne mazāko šaubu, ka puiši no šīs organizācijas darīs lepnu ne tikai apvienību, bet iznesīs arī Latvijas vārdu pasaulē. Šis ir labs piemērs, kā netradicionālos sporta veidos tikai ar mērķtiecīgu entuziasmu, smagu darbu un maziem resursiem mēs varam būt labs paraugs gan lielajam sportam, gan jaunajai paaudzei, gan pasaulei kopumā".

Mini Drome jeb minitreka sacensībās braucēji sacenšas uz ātrumu desmit 25 metru garos apļos pretēji pulksteņa rādītāja virzienam. Minitreka riteņbraukšanas velosipēdi ir īpaši ar to, ka tiem nav brīvgaitas jeb fiksētas rumbas.

Latvijas Riteņbraucēju apvienība dibināta ar mērķi veicināt ikdienas un tūrisma riteņbraukšanas kā satiksmē ērta, ekonomiska, veselīga un videi draudzīga pārvietošanās veida attīstību Latvijā.

Apvienības dibinātāji un biedri ir nevalstiskās organizācijas un fiziskas personas, kas atbalsta riteņbraukšanas attīstību Latvijā. Apvienība veido partnerības attiecības ar citām juridiskām un fiziskām personām.

Latvijas Riteņbraucēju apvienība veido sadarbību starp riteņbraucējus pārstāvošajām biedrībām un citu personu aktivitātēm efektīvākai kopīgo interešu pārstāvēšanai, popularizē riteņbraukšanu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu, veicina veloizglītību; līdzdarbojas priekšlikumu izstrādē ceļu satiksmes organizācijas un citu attīstības plānošanas dokumentu un normatīvu pilnveidošanai. Apvienība ierakstīta LR UR Biedrību un nodibinājumu reģistrā 2010.gada 23.novembrī.

Foto no Red Bull Mini Drome London 2012 mājaslapas.

Relīzi sagatavoja:

Ingus Sala
Latvijas Riteņbraucēju apvienība
Rīga, Jēkabpils 19a, LV-1019
www.divritenis.lv, info@bicycle.lv

21.03.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām