Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Viesu nams «Wild Duck»


Bijusī PSRS armijas stratēģiskā kodolraķešu


Lācītes, atpūtas parks, viesu māja


Rakši, viesu māja

Šeit var ne tikai atpūsties, bet arī apskatīties kamieļus!
Ieteikt:

Šonedēļ Siguldas novada tūrisma piedāvājumu popularizē Maskavā un Gēteborgā
Ar dalību divās vērienīgās tūrisma izstādēs šonedēļ pašvaldības aģentūra „Siguldas tūrisma attīstības aģentūra” turpina popularizēšanas kampaņu Siguldas novada tūrisma piedāvājumam kopā ar Gaujas NP kā vienota galamērķa stiprināšanu.

Šonedēļ pašvaldības aģentūras pārstāvji piedalīsies 19.Maskavas starptautiskajā tūrisma izstādē „MITT 2012” un „TUR 2012” Gēteborgā, Zviedrijā.

„Ņemot vērā to, ka 2011.gada kopējos tūristu rādītājos, krievu ceļotāju skaits Siguldā apsteidza ilggadējos līderus – vāciešus, kā arī to, ka krievu tūristu izdevumi ir vislielākie, Krievija ir augsti prioritārais mērķa tirgus, uz kuru mums aktīvi jāstrādā. Zviedrija savukārt ir jauns tirgus, uz kuru sākam strādāt, tomēr tās atrašanās, tiešā satiksme uz Latviju un vēsturiskā saistība, norāda uz izaugsmes potenciālu” informē „Siguldas tūrisma attīstības aģentūra” direktore Laura Konstante.

Gan profesionāļiem, gan izstādes apmeklētājiem tiks piedāvāti jaunākie materiāli par Siguldas novada tūrisma piedāvājumu, gan arī par Gaujas NP atpūtas iespējām. Gaujas NP ir viens no senākajiem un atpazīstamākajiem Latvijas tūrisma galamērķiem, ko gadā apmeklē vairāk nekā miljons tūristu. Tomēr lai parka teritorijā palielinātu tūristu uzturēšanās laiku, starptautiskajos tirgos nepieciešams kopīgi popularizēt šo plašo tūrisma piedāvājumu, mazāku akcentu liekot uz konkrētu pilsētu atpazīstamības veidošanu.

Jau iepriekš ziņots, ka sešām Gaujas NP teritorijā esošajām pašvaldībām un Dabas aizsardzības pārvaldei izdevies vienoties par kopēju ilgtermiņa sadarbību tūrisma mārketinga jomā, kas šī gada laikā aptvers 12 tūrisma gadatirgus Eiropas valstīs un Krievijā.

Informācija ievietota: 20.04.2012.

 

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām