Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Melturi, viesnīca

Laba vieta viesībām, nakšņošanai, lieliem un maziem pasākumiem


Dabas taka un trošu atrakcijas Ieriķos


Minhauzena muzejs


Lācītes, atpūtas parks, viesu māja
Ieteikt:

Izdota jauna Gulbenes novada tūrisma karte
Gulbenes novada tūrisma informācijas centram (TIC) jaunais gads iesācies ar jauniem darbiem – izveidota krāsaina un ērta Gulbenes novada tūrisma karte, kas gan vietējiem iedzīvotājiem, gan Latvijas un ārzemju viesiem palīdzēs saņemt aktuālu un plašu informāciju par tūrisma piedāvājumu Gulbenes novadā un pilsētā

Tūrisma kartē atrodama informācija un raksturojošas fotogrāfijas par apskates objektiem, lauku labumiem un aktīvās atpūtas iespējām pilsētā un novadā. Ir iekļauta arī naktsmītņu tabula, kas ļaus izvēlēties sev tīkamāko nakšņošanas vietu no plašā piedāvājuma. Jaunums tūrisma kartē ir informācija par dažādas tematikas auto un velo maršrutiem, sertificētiem pirtniekiem un dziednieciskajām pirtīm novadā. Noderīga būs arī informācija par gidiem, suvenīru iegādes vietām un bezvada interneta punktiem Gulbenē. Lai atrastu apskates objektus un naktsmītnes, orientēties palīdzēs kvalitatīvās un labi pārskatāmās novada un pilsētas kartes, savukārt GPS navigācijas īpašniekiem noderēs objektu koordinātas.

Ikviens ir aicināts apmeklēt Gulbenes novada TIC, kur šī bezmaksas karte ir pieejama latviešu, angļu un krievu valodā. Tūrisma kartes būs saņemamas arī Gulbenes novada tūrisma informācijas punktos Litenē un “Lācītēs”, novada apskates objektos un naktsmītnēs, citu pilsētu tūrisma informācijas centros, kā arī elektroniskā versijā Gulbenes novada tūrisma portālā.

 

14.03.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām