Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri


Mazbānītis Gulbene - Alūksne


Svētavota dabas parks


SIA Rehabilitācijas centrs "Līgatne", viesnīca

Atpūtai un veselībai. Šeit arī padomju varas īpaši slepenie pazemes bunkuri!
Ieteikt:

Ziemas festivāls noslēgsies ar latviskās skaņas meklējumiem
Piektdien, 9.martā plkst.19.00 aicinām apmeklēt latviešu mūsdienu laikmetīgās mūzikas koncertu ar vizualizācijām Siguldas pilsētas Kultūras nama kinozālē. Ar šo multimediju pasākumu noslēgsies apjomīgais „Ziemas festivāla” pasākumu cikls

Skaņu notikumā piedalīsies četri mūzikas projekti, kas katrs izceļas ar savdabīgu radošo rokrakstu un netradicionālu pieeju skaņu mākslai. Tomēr vienojošais aspekts visiem projektiem rodams latviešu tautas kultūras tradīciju pārmantošanā, kopšanā un turpināšanā.

• Muzikālā apvienība Nielslens Lielsliens manifestē latviešu valodu kā mūsdienu mākslā organiski iederīgu un spēcīgu izteiksmes līdzekli. Izmantojot dažādu paaudžu dzejdaru tekstus, muzikālā apvienība tos ietērpj emocionāli tuvās skaņās, jauneklīgās balsīs un poētiskās atbalsīs.

• Elkupe izveidota projekta „Gadalaiku elpas Siguldā” ietvaros, kurā apvienojušies neatkarīgās mūzikas pārstāvji, arī no Siguldas. Skanējuma izveidē grupa ietekmējusies no Siguldas dabas estētikas, latviešu kultūras introspektīvā garīguma un minimālisma mūzikas. Īpaša loma projektā ir video projekcijām.

• Skaņu mākslinieks Oskars Herliņš izceļas ar akadēmiski pamatotu un reizē avangarda strāvojumos uzsūktu pieeju laikmetīgajai mūzikai. Īpaši tuva šī nesteidzīgā melanholija liksies likties tiem, kuriem bijusi vai joprojām tuva zinātniskā fantastika, diapozitīvu un kosmosa apguves kultūra.

• Das Sonntags Legion izceļas ar niansēm bagātu, atmosfēriski plašu skanējumu, kas tuvinās simfoniska skaņu celiņa dramatikai kādas psihedēliskas ceļojumu filmas noslēguma ainās.

Aicinām apmeklēt Ziemas festivāla noslēguma pasākumu un izbaudīt latvisko skaņu meklējumus. Ar Siguldas novada Domes atbalstu ieeja pasākumā bez maksas.

06.03.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām