Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Lācītes, atpūtas parks, viesu māja


Atpūtas bāze Silmači


Kafejnīca, bārs Silmači


SIA Rehabilitācijas centrs "Līgatne", viesnīca

Atpūtai un veselībai. Šeit arī padomju varas īpaši slepenie pazemes bunkuri!
Ieteikt:

Vidzeme turpinās sadarbību ar Francijas Lejasreinas departamentu
Trešdien, 7.martā, Valmieras muzeja telpās, norisināsies tikšanās par godu Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) un Francijas Lejasreinas departamenta sadarbības līguma pārslēgšanai. Piedaloties Francijas vēstniecei Latvijā, VPR pašvaldību vadītājiem, kā arī partneriem no Lejasreinas, pasākuma viesi kopīgi atskatīsies uz padarīto, kā arī iezīmēs tālākās sadarbības iespējas

Izvērtējot sadarbību, kuras aizsākums meklējams 2005.gada 20.aprīlī, abi reģioni apkopojuši paveikto un vienojušies par sadarbības turpinājumu. Septiņu gadu laikā Vidzemes plānošanas reģionā īstenoti vairāk nekā 30 projekti galvenokārt divos pamatvirzienos: starpinstitucionālā pieredzes apmaiņa (aizrobežu sadarbība, pārvalde, tūrisms un citi) un kultūras apmaiņa. Īpaši aktīva bijusi sadarbība tūrisma jomā, izstrādājot jaunas tūristu takas, un kultūras jomā saistībā ar mūzikas un folkloras grupu apmaiņu, vizuālās mākslas meistarklašu projektiem, mākslinieku rezidencēm un izstādēm.

7.marta tikšanās sāksies ar abu reģionu pārstāvju uzrunām, pēc kurām pasākuma apmeklētājiem būs iespēja uzzināt vairāk par līdzšinējo reģionu sadarbību, sadarbības iespējām VPR pašvaldībām, kā arī izteikt savu redzējumu par iespējamajiem nākotnes kopīgajiem projektiem. Pasākuma otrajā daļā, klātesot Francijas vēstniecei Latvijā, abu reģionu pārstāvji parakstīs jaunos sadarbības līgumus.

Pēc līgumu parakstīšana Lejasreinas departamenta pārstāvji dosies uz Rīgu, lai Latvijas Mākslas akadēmijā piedalītos Elzasas reģiona mākslinieka Tomija Ungerera izstādes atklāšanā. Tomija Ungerera izstāde no 4.marta būs apskatāma arī Valmieras muzejā, uz kuru laipni aicināti visi VPR iedzīvotāji.

06.03.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām