Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Minhauzena muzejs


Audēju darbnīca „Vēverīšas”


Meža Salas, atpūtas komplekss


Avoti, motelis un kempings

Jauns un mūsdienīgas atpūtas un sporta komplekss
Ieteikt:

Gaujas nacionālo parku popularizēs tūrisma kontaktbiržā Polijā
Cēsu un Siguldas tūrisma speciālisti 5.martā piedalās starptautiskajā tūrisma kontaktbiržā "PTM 2012" Varšavā (Polija), lai popularizētu Gaujas nacionālo parku

Šis tūrisma gadatirgus ir koncentrēts uz Polijas izejošo tūrismu un to organizē starptautiska tūrisma tūrisma žurnāla „TTG Poland” izdevēji. Pasākums tiek organizēts kopš 2009.gada, un tā mērķis ir dot iespēju klātienē veikt individuālas sarunas un veidot savstarpējos kontaktus ar tām vietējām tūrisma aģentūrām un operatoriem, kuri Polijas iedzīvotājiem piedāvā braucienus uz ārzemēm. Šoreiz Polijas tūrisma profesionāļiem un citiem interesentiem kā viens no Latvijas atpūtas un ceļojuma galamērķiem tiks piedāvāts Gaujas nacionālais parks.

*Jau ziņots, ka sešas pašvaldības, Amatas, Cēsu, Līgatnes, Siguldas, Pārgaujas un Valmieras, kā arī Dabas aizsardzības pārvalde parakstīja vienošanos par ilgtermiņa sadarbību tūrisma nozarē un Gaujas Nacionālā parka teritorijas kā tūrisma galamērķa attīstību. Jau tapis jauns tūristu ceļvedis par Gaujas NP, kas vairākās valodās tiks prezentēts izstādes apmeklētājiem, un atraktīvs stends.

Gaujas NP ir viens no senākajiem un atpazīstamākajiem Latvijas tūrisma galamērķiem, ko gadā apmeklē vairāk nekā miljons tūristu. Tomēr, lai parka teritorijā palielinātu tūristu uzturēšanās laiku un pilnvērtīgi izmantotu tā potenciālu, starptautiskajos tirgos nepieciešams kopīgi popularizēt šo daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu, vienlīdzīgi akcentējot ne tikai pilsētas, bet arī lauku teritorijas.

Kopumā Gaujas Nacionālais parks šajā gadā tiks prezentēts 12 starptautiskās izstādēs. Piedalīšanās tūrisma izstādēs un gadatirgos tiek organizēta ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.

02.03.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām