Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Cērtenes dzirnavas, viesu māja


Dabas taka un trošu atrakcijas Ieriķos


Naukšēnu cilvēkmuzejs, muiža un parks

Kāds ir vidējais statistiskais naukšēnieties?


Barkavas arodvidusskola, jauniešu mītne
Ieteikt:

Turpinās fotokonkursa „Latvijas centrs caur fotoobjektīvu” ziemas sezonas posms

Līdz 29. februārim interesenti ir aicināti piedalīties un iesūtīt bildes fotokonkursam „Latvijas centrs caur fotoobjektīvu”, kura posms šoreiz veltīts ziemas sezonai. Esam sagaidījuši īstas ziemas iestāšanos. Kokus klāj sniegs, ielu malas baltas kupenas, bet sievietes pa slidenajām ielām pārvietojas aizvien piesardzīgāk. Šis ir īstais brīdis, kad ņemt rokās fotoaparātu un doties ziemas ieskautajā dabā, lai fiksētu brīnumskaistus mirkļus un parādītu savu veikumu arī citiem, piedaloties PA „Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra” rīkotajā fotokonkursā.

Fotokonkursa mērķis ir interesantu, atraktīvu un mākslinieciski kvalitatīvu fotogrāfiju atlase Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūras informatīvo izdevumu veidošanai, ievietošanai mājas lapā www.latvijascentrs.lv, pastkartēm, fotoalbumiem un fotogrāfiju izstādei. Savukārt, lai veicinātu tūrisma, sporta un atpūtas aktivitātes Zilajos kalnos, fotogrāfu uzmanība speciāli tiek pievērsta šai Ogres un Ikšķiles novadu teritorijās esošajai dabas zonai. Konkursa sadaļā ,,Zilie kalni četros gadalaikos” fotogrāfiem jāparāda dabas skaistums un īpatnības gada garumā.

Konkursā var piedalīties jebkura persona un iesūtīt līdz 10 attēliem par gadalaiku,  atbilstoši konkursa nolikumam. Darbi jāiesūta elektroniski uz info@latvijascentrs.lv. Fotoattēlu izmēriem jāatbilst 640x480px / izšķirtspēja 72. 

Pēc katras sezonas noslēguma darbi tiks publicēti www.latvijascentrs.lv un ikviens par tiem varēs balsot nosakot labāko fotoattēlu.  Kā arī katras sezonas noslēgumā žūrija izvērtēs iesūtītos darbus un labākie darbu autori gan pēc skatītāju, gan žūrijas balsojuma rezultātiem tiks apbalvoti.

Konkursa nolikumu var lejupielādēt šeit, kā arī saņemt elektroniski, sūtot pieprasījumu uz adresi info@latvijascentrs.lv, bez maksas nolikuma kopijas var saņemt Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūrā, Brīvības iela 12a, Ogrē.

Informācija ievietota: 28.02.2012.

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām