Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Spāriņu kalns, viesu nams


Kalbakas, lauku māja

Mierīga un mājīga vieta Smiltenes pievārtē, kur pavadīt lieliskas brīvdienas kopā ar ģimeni un draugiem


Avoti, motelis un kempings

Jauns un mūsdienīgas atpūtas un sporta komplekss


Valmiermuižas alus darītava
Ieteikt:

Saulkrastu tūrisma informācijas centrs viens no pirmajiem iegūst „Q Latvia” kvalitātes zīmi
Saulkrastu tūrisma informācijas centrs (TIC) viens no pirmajiem tūrisma informācijas centriem Latvijā, kas ir ieguvis „Q Latvia” kvalitātes zīmi. Iegūtā kvalitātes zīme ir apliecinājums Saulkrastu TIC sniegto pakalpojumu kvalitātei un daudzveidībai

Kvalitātes zīme tika saņemta starptautiskās tūrisma izstādes „Balttur 2012” atklāšanas dienā, un kopumā no četrpadsmit iesniegtajiem interesentiem, šo zīmi ieguva deviņi tūrisma pakalpojumu nodrošinātāji.

Saulkrastu TIC vadītāja Gita Memmēna uzsver, ka ir gandarījuma un labi paveikta darba sajūta. Kvalitātes sistēma „Q Latvia” mūsu valstī ir jaunums, kas izveidota ar mērķi, lai celtu viesmīlības kultūru un tūrisma pakalpojumu kvalitāti, kas savukārt nozīmē tūrisma pakalpojumu sniedzēju konkurētspējas un reputācijas pieaugumu.

Februāra sākumā Latvijas tūrisma pakalpojumu kvalitātes sistēmas „Q-Latvia” komisija, kurā darbojas tūrisma nozares profesionāļi, izskatīja Saulkrastu TIC atbilstību Kvalitātes zīmes saņemšanai un nolēma piešķirt kvalitātes zīmi uz 5 gadiem.Iegūtā kvalitātes zīme prasa lielu atbildību - nepārtrauktu pakalpojumu kvalitātes attīstību.

Pieteikšanās zīmei „Q-Latvia” tika izsludināta rudenī. Dalībnieki, kuri bija pieteikušies saņēma īpašu rokasgrāmatu, tāpat bija jāpiedalās e-mācībās, jāveic sava darba pašnovērtējums un jāizstrādā rīcības plāns darba uzlabošanai, kā arī jāizpilda citas aktivitātes. Īpaša novērtējuma sadaļa bija tā, kuru bija aizpildījis „slepenais viesis”. Pie katra kvalitātes zīmes pretendenta devās parastam klientam maksimāli pietuvināts speciālists, kas izmantoja tūrisma uzņēmuma sniegtos pakalpojumus, rūpīgi tos novērtējot pēc dažādiem kritērijiem, piemēram, cik atsaucīgi ir darbinieki, lai atbildētu uz e-pasta vēstulēm, vai ienākušais klients tiek uzrunāts, kā tiek sniegta informācija.

Latvijā kvalitātes sistēma "Q Latvia" ir veidota pēc Šveices kvalitātes sistēmas parauga, lai celtu viesmīlības kultūru un tūrisma pakalpojumu kvalitāti, līdz ar to paaugstinot tūrisma pakalpojumu sniedzēju reputācijas un konkurētspējas pieaugumu. Šāda prakse jau daudzus gadus ir populāra arī vairākās citās Eiropas valstīs. „Q Latvia” šogad tika pasniegta pirmo reizi.

Pirmās kvalitātes zīmes „Q Latvija” ieguva arī viesnīca „Mežotnes pils”, Turaidas muzejrezervāts, Valmiermuižas alus darītava, viesnīca „Bīriņu Pils”, Rīgas Tūrisma attīstības biroja informācijas centri Rātslaukumā 6, Kaļķu ielā 16, Prāgas ielā 1, Talsu novada tūrisma informācijas centrs, Kuldīgas Tūrisma attīstības centrs un viesnīca „Raibie logi”.

Kvalitātes zīmes „Q Latvia” piešķiršanu organizē Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) sadarbībā ar nozares ekspertu komisiju, kuru veido pārstāvji no Latvijas Tūrisma attīstības aģentūras (TAVA), Ekonomikas ministrijas Tūrisma nodaļas, Viesnīcu un restorānu centra, Latvijas tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) un Latvijas naktsmītņu asociācijas.

Saulkrastu TIC, 23.02.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām