Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

PA “Ogres un Ikšķiles Tūrisma attīstības aģentūra”


Irbītes, brīvdienu māja


SIA M.E.LAT-LUX


Kamenes, viesu māja
Ieteikt:

Cēsīs piedāvā e-apmācības kursus gidiem
Lai uzlabotu apmeklētājiem pieejamās informācijas kvalitāti par Cēsu pilsētu un Cēsu pils kompleksu, pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” piedāvā iespēju gidu kursus apgūt e-vidē

Būs iespēja apgūt tēmu par Cēsu Vēstures un mākslas muzeja jauno, pastāvīgo ekspozīciju „Cēsis - Latvijas vēstures simbols", kura apmeklētājiem tiks atvērta š.g. vasarā.

Ekskursijas Cēsu pils kompleksā var vadīt tikai tie tūrisma gidi, kuri apmeklējuši e-apmācības kursus un ieguvuši ekskursiju vadītāja apliecību. Pārējiem, ierodoties Cēsu pils kompleksā, nepieciešams iegādāties ekskursijas vadīšanas atļauju. Tāpēc uz kursiem aicināti profesionāli gidi, kuri sadarbojas ar Latvijas tūrisma firmām un vada ekskursijas Cēsīs, kā arī citi interesenti, kuri labprāt papildinātu zināšanas par Cēsu pilsētas vēsturi un vadītu ekskursijas Cēsu pils kompleksā.

E-apmācības kurss balstās uz individuālu darbu ar katru dalībnieku, izmantojot e-pasta komunikāciju. Kursi ilgs līdz maijam, un kopumā dalībniekiem elektroniski tiks nosūtīti materiālu apkopojumi par 10 tēmām, t.sk. Livonijas ordeņa Cēsu pils vēsturi un pils arheoloģisko izpēti, Brīvības cīņām un Latvijas karoga vēsturi. Par katru tēmu tiks veikts zināšanu pārbaudes tests, un kursu noslēgumā katram dalībniekam būs rakstiski jāizstrādā ekskursijas stāstījums par Cēsu pils kompleksu. Pēc veiksmīgas kursu nosacījumu izpildes, uz trim gadiem tiks piešķirta apliecība „Ekskursiju vadītājs Cēsu pils kompleksā”. Labākajiem kursu beidzējiem tiek piedāvāta iespēja strādāt Cēsu pils kompleksā par gidiem, iepriekš nokārtojot eksāmenu- ekskursijas vadīšanu Cēsu viduslaiku pilī klātienē.

Pieteikties kursiem var līdz 2012.gada 5.martam pa e-pastu anita.abeltina@cesis.lv.

Piesakoties jānorāda gida vārds, uzvārds, dzīvesvietas adrese un e-pasts. Maksa par e-apmācībām ir 30 Ls no personas.

Informācija uzziņai pa tālruni 64107777 vai 27878549 (Anita Ābeltiņa).

Sīkāka informācija šeit: Kursu norises kārtība un Kursu tēmas

22.02.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām