Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Dullā bumba (zorbu bumba, zorbing)


Purgaiļi, viesu māja


Kalbakas, lauku māja

Mierīga un mājīga vieta Smiltenes pievārtē, kur pavadīt lieliskas brīvdienas kopā ar ģimeni un draugiem


Dullā bumba (zorbu bumba, zorbing)
Ieteikt:

Vislatvijas Dziesminieku Saieta 2012 ieskaņas pasākums
22. februārī pulksten 16 Teātra bārā Rīgā, Lāčplēša ielā 26, Vislatvijas Dziesminieku Saieta 2012 rīkotāji aicina uz preses konferenci

Preses konferencē piedalīsies Vislatvijas Dziesminieku Saieta direktors Edmunds Skuķis, režisors Imants Kulinskis, dziesminieku koordinatore Inese Sērdiene un dziesminieks Uldis Kākulis.

Trešais Vislatvijas Dziesminieku Saiets šogad notiks no 10. līdz 12. augustam Jaunpiebalgas ekosaimniecībā „Lielkrūzes”. Gribam jau puteņu mēnesī februārī iepazīstināt ar rudzu mēnesī augustā gaidāmo dziesmoto notikumu. Pastāstīt par biļešu tirdzniecības uzsākšanu un dziesminieku aktivitātēm starpsaietu laikā. Preses konferences izskaņā aicinām kopīgi noskatīties Silvestra Sīļa sagatavoto video par ugunsskulptūru ugunsspēlēm pagājušā gada saietā.

„Tikai daži soļi pēc augusta. Un daži pirms nākamā. Pusceļš. Liesmu mēles atmiņu debesīs izzīmē ejamo, nesamo un darāmo... Pusceļš nebeidzamā aplī no Jaunpiebalgas uz Jaunpiebalgu. Jau trešais,” laika ritu iezīmē saieta režisors Imants Kulinskis.

Savukārt dažas stundas pēc preses konferences, pulksten 20, turpat Teātra bārā aicinām ikvienu dziesmu draugu uz Vislatvijas Dziesminieku Saieta 2012 ieskaņas dziesmu vakaru. Muzicēs grupa Jumis, skanēs Imanta Kalniņa dziesmas un latviešu tautasdziesmas. Fotogrāfijas un video mirkļi atgādinās par pagājušā gada saietu ekosaimniecībā „Lielkrūzes”.

Grupas „Jumis” sastāvā ir četri dalībnieki: Biruta Mežatuča (balss), Krista Strupiša (balss, vijole), Guntars Gritāns (balss, flauta, ģitāra) un Rolands Naglis (balss, ģitāra). Imanta Kalniņa dziesmas un tautasdziesmas ir tās, kas šīs četras personības vieno jau 22 gadus, kopš grupas dibināšanas Viļānos. Grupas dalībnieki, Guntars un Krista, absolvējuši Latvijas Mūzikas akadēmiju, Rolands Rēzeknes universitāti, bet Biruta beigusi Daugavpils universitātē vokālās mūzikas specialitāti un šosezon ir Latvijas Nacionālās operas kora māksliniece. Bet stāsts šoreiz nebūs par mūzikas teorijas terminiem. Tas būs stāsts, kā saka Guntars, „no visas sirds un tieši jums”.

Vislatvijas Dziesminieku Saietu un dziesmu vakarus, kas katru otro trešdienu norisinās Teātra bārā (Lāčplēša ielā 26) organizē Latvijas Mūzikas Atbalsta fonds.

20.02.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām