Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Velomaršrutu numerācija


Spāriņu kalns, viesu nams


Meža Salas, atpūtas komplekss


SIA M.E.LAT-LUX
Ieteikt:

LIAA ar ES atbalstu varēs organizēt komersantu dalību kontaktbiržās ārvalstīs
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansētajā aktivitātē "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" varēs organizēt Latvijā reģistrētu komersantu, biedrību, nodibinājumu, kooperatīvo sabiedrību, pašvaldību un ostu pārvalžu dalību tirdzniecības misijās un kontaktbiržās ārvalstīs

To paredz valdībā 2012.gada 14.februārī atbalstītie grozījumi noteikumos par programmas "Uzņēmējdarbība un inovācijas" aktivitātes "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" sesto un turpmākajām kārtām.

LIAA ir liela pieredze, ārvalstīs organizējot dalību tirdzniecības misijās un kontaktbiržās, kur piedalās Latvijas valsts amatpersonas kopā ar Latvijas komersantiem un biedrībām un kas nodrošina lielāku komersantu sadarbības iespēju un ieiešanu ārvalstu tirgos. Turklāt LIAA spēj tieši uzrunāt ārvalstu potenciālos sadarbības partnerus un veicināt sadarbību ar Latvijas komersantiem. Taču līdzšinējās aktivitātes "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" sesto un turpmākajām kārtām" redakcija neatļāva LIAA organizēt dalību šādās tirdzniecības misijās un kontaktbiržās ārvalstīs.

Tāpat grozījumi šī atbalsta saņemšanas nosacījumos paredz no 250 latiem līdz 1000 latiem paaugstināt organizatora noteikto maksu par kontaktbiržas, tirdzniecības misijas organizēšanu vienai atbalstāmajai darbībai vienam komersantam.

Atbalsta apmērs 1000 latu ir noteikts ar 50% maksimālo atbalsta intensitāti, lai komersantam būtu iespējams finansēt tirdzniecības misijas 2000 latu vērtībā. Sagaidāms, ka pēc šīm izmaiņām palielināsies to komersantu skaits, kas piedalīsies tirdzniecības misijās. Tāpat tas ļaus komersantiem apmeklēt tās tirdzniecības misijas, kur šobrīd ir augstas dalības izmaksas.

Vēl valdība noteica, ka aktivitātē "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" uz atbalstu nevarēs pretendēt tie komersanti, kuri saņem finansējumu citā programmas "Uzņēmējdarbība un inovācijas" aktivitātē - "Klasteru programma".

LIAA, 15.02.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām