Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Silmači, atpūtas bāze

Lielākā atpūtas bāze Vidzemē


Dārza un atpūtas centrs Latroze, viesu nams

restorāns, viesu nams, pirts


Turaidas viduslaiku pils (Turaidas muzejrezervāts)


Barkavas arodvidusskola, jauniešu mītne
Ieteikt:

Alus cienītāji izvēlējušies “Valmiermuižas” ziemas alus recepti
Nākamajā ziemas sezonā tirdzniecībā nonāks „Valmiermuižas ziemas alus”, ko balsošanā no trīs dažādām alus receptēm izraudzījās paši alus cienītāji. „Valmiermuižas ziemas alus” tirgotavu plauktos būs atrodams laikā no Miķeļiem līdz Lieldienām

Domājot par atbilstošu produktu ziemas sezonai, proti, laika posmam no oktobra līdz martam, „Valmiermuižas alus” darītava pagājušā gada rudenī izbrūvēja trīs dažādas ziemas alus garšas, kas bija iegādājamas „Valmiermuižas tirgotavās” Rīgā un Valmiermuižā. Alus mīļotājiem degustācijai bija pieejami vien 3000 ziemas alus komplekti ar visām trim garšām.

Laikā no pagājušā gada 29. novembra līdz šī gada 31. janvārim alus cienītāji piedalījās balsošanā, vērtēja ziemas alu un pauda savu viedokli alus darītavas mājas lapā, „Valmiermuižas tirgotavās”, kā arī īpaši rīkotos degustācijas pasākumos. Kopumā vērtēšanā piedalījās 472 alus baudītāji, kas par gardāko atzina „Valmiermuižas ziemas stipralu Nr.3”. Otrajā vietā ierindojās „Valmiermuižas ziemas stipralus Nr. 1”, bet trešajā vietā – „Valmiermuižas ziemas stipralus Nr.2”.

„Valmiermuižas alus” darītavas saimnieks Aigars Ruņģis ir gandarīts par alus baudītāju izvēli, norādot: „Valmiermuižas ziemas alus” trešā recepte ir ar visatšķirīgāko un bagātāko garšas buķeti. Tas rada pārliecību, ka ejam pareizā virzienā, piedāvājot ziemas alu ar izteikti tumīgu un biezu garšu lēnai baudīšanai garos ziemas vakaros.”

„Valmiermuižas ziemas alus” degustētāji izteica gan atzinīgus vārdus („Lūdzu, brūvējiet Nr3. nākošgad!”, „Garšīgs un ilgi baudāms alus!”, „Nr3. ir no visām trim zortēm visatšķirīgākais alus, krietni savādāks – saldāks, stiprāks, “biezāks”, ar izteiktāku garšu”, gan ieteikumus pilnīgākai garšai („Normāli nobalansēts, bet, lai to pirktu, tam jābūt vairāk nostādinātam”).

Aigars Ruņģis atzīst – „Valmiermuižas alus” cienītāji ir vislabākie padomdevēji un kritiķi, attīstot jaunus produktus. „Kā maza alus darītava, nevaram atļauties ieguldīt milzu naudu apjomīgiem mārketinga pētījumiem, kvantitatīvām aptaujām, fokusa grupām, reklāmas aģentūrām. Noteikti ņemsim vērā alus baudītāju ieteikumus, darot „Valmiermuižas ziemas alu”, kam būs piesātināta un sabalansēta garša,” sola „Valmiermuižas alus” saimnieks Aigars Ruņģis.

09.02.2012

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām